Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
Citroen C3 Aircross

NA KAŻDE WARUNKI

Citroën C3 Aircross bazuje na cenionym miejskim modelu C3, ale nie jest jedynie jego wersją „na szczudłach”. Aircross jest większy, prezentuje się bardziej charakternie, ma przestronniejsze wnętrze, większy bagażnik i regulowaną kanapę z tyłu, a za jego kierownicą siedzi się wyżej, co poprawia widoczność tak ważną w mieście i poza utwardzonymi drogami. To zdecydowanie samochód dla kierowcy, który od auta kompaktowych wymiarów oczekuje niespotykanej przestrzeni i jeszcze większej wszechstronności.

Wszechstronności, ponieważ C3 Aircross sprawdzi się równie dobrze w miejskiej dżungli jak model C3, ale pozwoli na weekendowe wypady daleko poza miasto, czego nie zaoferuje żaden miejski hatchback – duży prześwit i system terenowej jazdy ułatwią każdą podróż, czy to po śniegu w drodze na stok narciarski, czy w błocie podczas próby podjechania do jeziora tak blisko jak to tylko możliwe.

NA KAŻDE WARUNKI

BOGATO WYPOSAŻONY

Ten nowoczesny miejski SUV występuje w trzech wersjach wyposażenia: Live, Feel i Shine. Podstawowa odmiana kosztuje jedynie 52 900 zł co sprawia, że samochód kosztuje niewiele więcej niż miejskie modele segmentu B i jest za razem jednym z najbardziej przystępnych cenowo SUV-ów – w porównaniu z najważniejszymi konkurentami Mazdą CX-3, Renault Capturem czy Oplem Crosslandem X jest bardzo atrakcyjnie wyceniony. Już w podstawowej odmianie Live oferowane są alarm niezamierzonego przekroczenia pasa ruchu, system rozpoznający znaki drogowe, duże 16-calowe obręcze kół z plastikowymi osłonami, tempomat z funkcją ogranicznika prędkości i tylna kanapa dzielona w stosunku 1/3 do 2/3. W wersji wyposażenia Feel dochodzą do tego m.in. reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, system multimedialny z dotykowym ekranem czy podgrzewane lusterka. Najbogatsza wersja Shine oferuje seryjnie dodatkowo np. Citroën Connected BOX czy nawigację z mapami 3D.

BOGATO WYPOSAŻONY

LISTA OPCJI

Długa i pełna nowoczesnych rozwiązań lista wyposażenia opcjonalnego jeszcze nie tak dawno temu była domeną głównie samochodów marek premium. Ale konfigurując Citroëna C3 Aircrossa łatwo zauważyć, że kierowca ma do wyboru bardzo dużo opcji, które może dokupić do tego miejskiego SUV-a. Warto wspomnieć choćby o tak banalnych elementach jak zapasowe koło zastępujące seryjny zestaw naprawczy, demontowalny hak holowniczy czy podgrzewane siedziska foteli przednich. Ale to dopiero początek.

LISTA OPCJI

TAK JAK CHCESZ

Nawet do podstawowej wersji wyposażenia możemy dokupić dodatkowe wyposażenie. W przypadku odmiany Live do dyspozycji jest radioodtwarzacz DAB, pozwalający odbierać cyfrowy sygnał stacji radiowych, klimatyzacja, nowoczesna funkcja automatycznego awaryjnego hamowania, a także Connect Box – to system pozwalający za pomocą wciśnięcia przycisku na podsufitce wezwać służby ratunkowe w razie wypadku lub pomoc assistance w razie potrzeby.

W obu wypadkach służby zostaną automatycznie powiadomione o lokalizacji samochodu. W pośredniej wersji Feel lista wyposażenia opcjonalnego zawiera m.in. radio DAB z nawigacją satelitarną 3D, otwierane, szklane okno dachowe, które szczególnie spodoba się młodszym pasażerom, a także system Grip Control zwiększający terenowe zdolności Citroëna C3 Aircross.

TAK JAK CHCESZ
PEŁEN TECHNOLOGII

PEŁEN TECHNOLOGII

Najwięcej nowoczesnego wyposażania opcjonalnego można mieć oczywiście w najbogatszej wersji wyposażenia Shine. Poza panoramicznym dachem i systemem Grip Control, które oferowane są także w odmianie Feel, znajdziemy tutaj funkcję monitorowania martwego pola, która oferowana jest w pakiecie z kamerą cofania i czujnikami z przodu i z tyłu. Dodatkowo można dokupić innowacyjną ładowarkę indukcyjną, która pozwala na ładowanie smartfona bez korzystania z kabla, a także kolorowy wyświetlacz komputera pokładowego zamontowany między zegarami. Tylko do najbogatszej odmiany Shine można zamówić także 17-calowe aluminiowe obręcze kół w awangardowym wzorze Ever diamantee.

PRZYSTĘPNY JAK NIGDY

Nowy samochód, jak dobrze wyceniony by nie był, zawsze jest znaczącym wydatkiem dla rodzinnego budżetu. Ale czy słyszeliście już o nowoczesnej możliwości finansowania zakupu samochodu Citroën SimplyDrive? Dzięki temu rozwiązaniu można jeździć nowym Citroënem C3 Aircross płacąc znacznie niższe raty za korzystanie w samochodu niż w klasycznym kredycie lub leasingu. To wszystko dzięki temu, że spłacamy jedynie część wartości samochodu, która w przybliżeniu wynosi równowartość spadku jego wartości w czasie trwania umowy.

Ogromną zaletą jest to, że kierowca sam wybiera wysokość wpłaty własnej – może wybrać opcję 0% i nie płacić nic poza miesięcznymi ratami, może też wpłacić nawet do 30% pierwszej wpłaty, aby później płacić jeszcze niższe raty. Przez cały okres finansowania, który może wynosić 36 lub 38 miesięcy, kierowca płaci jedynie niską ratę, w której mogą zostać zawarte już np. koszty ubezpieczenia OC, AC czy Assistance.

PRZYSTĘPNY JAK NIGDY

INNOWACYJNA UMOWA

Najciekawszą częścią finansowania Citroën SimplyDrive jest zakończenie umowy, ponieważ kierowca ma do wyboru aż trzy atrakcyjne rozwiązania. Podczas trwania umowy kierowca spłaca jedynie część wartości samochodu, dlatego później może po prostu zwrócić samochód do salonu. Czy to się opłaca? Płacąc miesięczne raty przez okres finansowania kierowca spłaca tylko kwotę przybliżoną spadkowi wartości auta – to mniej więcej tyle ile straciłby kierowca po takim samym czasie, gdyby kupił samochód za gotówkę.

W ofercie Citroën Simply Drive nie ma problemu ze sprzedażą samochodu, bo ten odkupuje… Citroën! Dlatego po zakończeniu okresu finansowania auta możesz po prostu zwrócić je do salonu i zakończyć umowę lub wziąć kolejny nowy samochód na równie atrakcyjnych warunkach. Jeżeli jednak przywiązałeś się do auta możesz spłacić pozostałą jego wartość (można też rozłożyć ją na raty) i stać się jego właścicielem – o formie zakończenia umowy nie musisz decydować przy jej podpisywaniu, ale dopiero przy zakończeniu!

INNOWACYJNA UMOWA