[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Citroen C3

PROSTA OFERTA

Citroën C3 to samochód innowacyjny i designerski, ale bardzo łatwo dostępny – to dzięki niskiej cenie, przejrzystej ofercie i nowoczesnym formom finansowania użytkowania samochodu. Samochód dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia – w każdej można we własnym zakresie personalizować kolory samochodu – a lista wyposażenia opcjonalnego pozwala każdemu kierowcy na wybranie tych elementów, na które zależy mu na pokładzie samochodu. Cennik oraz konfigurator znajdują się na stronie Citroën.pl – wejdź i sprawdź jak przejrzysta jest ta oferta!

prosta oferta
wersja live

WERSJA LIVE

Cennik Citroëna C3 otwiera wersja LIVE, którą już w standardzie cechują olśniewający design, przestronne wnętrze i innowacyjne rozwiązania. Producent zadbał o to, aby już w najtańszej wersji znalazło się wyposażenie, bez którego nie wyobrażasz sobie codziennej jazdy. Dlatego w standardzie tej wersji znajdziesz przednie szyby sterowane elektrycznie, komplet poduszek powietrznych (czołowe, boczne, kurtynowe), regulowany na wysokość fotel kierowcy, a także elektronicznego asystenta, czyli system zapobiegający niezamierzonemu opuszczeniu pasa ruchu. Jeżeli brakuje Ci dobrej klasy systemu audio i klimatyzacji możesz bez problemu dobrać je z listy wyposażenia opcjonalnego, lub przyjrzeć się co do zaoferowania ma wersja FEEL. Cennik Citroëna C3 w wersji LIVE z silnikiem 1.2 PureTech 68 KM startuje od 39 900 zł.

WERSJA FEEL

To druga wersja wyposażenia Citroëna C3, która jest kompromisem pomiędzy niską ceną zakupu samochodu (cennik startuje od 44 900 zł), a bogatym wyposażeniem. Na pokładzie Citroëna C3 FEEL kierowca znajdzie klimatyzację, radioodtwarzacz z łącznością Bluetooth i portem USB, wielofunkcyjną kierownicę, sterowane elektrycznie lusterka, światła dzienne w technice LED, a także lakierowane elementy dekoracyjne deski rozdzielczej, czarne elementy poszerzające nadwozia (czarne osłony zderzaków i nadkoli) i lakierowane lusterka.

Charakterystyczne dla Citroëna nakładki na drzwi Airbump są w tej wersji oferowane na liście wyposażenia opcjonalnego. FEEL wersja Citroëna C3, która wygląda fantastycznie i ma wszystkie elementy wyposażenia umilające każdą podróż. Warto wybrać ją, jeżeli interesuje nas ciekawy samochód w bardzo atrakcyjnej cenie.

wersja feel

WERSJA SHINE

Bardzo duża część klientów, która decyduje się na zakup Citroëna C3, docenia jego innowacyjne wyposażenie i niebagatelny styl, dlatego wybierają oni najbogatszą wersję wyposażenia, która spełnia wszystkie zachcianki kierowcy. W dodatku ciągle jest bardzo atrakcyjnie wyceniona, bo cena wynosi jedynie 54 340 zł. Odmiana SHINE już w standardzie ma 7-calowy dotykowy ekran systemu multimedialnego z funkcjami łączenia go ze smartfonem (MirrorLink, Apple CarPlay i Android Auto), elektrochromatyczne lusterko, automatyczne wycieraczki, czujnik zmierzchu, automatyczna klimatyzacja, czujniki cofania, panele Airbump, reflektory przeciwmgielne… lista jest naprawdę imponująca. Wersja SHINE sprawia, że Citroën C3 jest jeszcze ciekawiej stylizowany i ma na pokładzie najnowocześniejsze multimedia. To świetna wersja dla wymagających klientów.

wersja shine
lista wyposażenia opcjonalnego

LISTA WYPOSAŻENIA OPCJONALNEGO

Wersje wyposażenia Citroëna C3 można traktować jako bazę, do której kierowca dopiera swoje ulubione dodatki. To samochód, który niemal do woli można personalizować, zmieniać i dostosowywać do swoich potrzeb. Dlatego też nawet do najdroższej wersji wyposażenia SHINE oferowane jest wiele dodatków, a kierowca może dobrać wyposażenie, na którym mu zależy. Może wybierać z wielu dodatków elektronicznych (bezkluczykowy dostęp do samochodu, kamera ConnectedCAM Citroën), systemów wspomagających jazdę (kamera cofania, czujnik martwego pola), pozycji umilających podróż (podgrzewane fotele przednie, panoramiczny dach) oraz dodatków zwiększających poczucie indywidualizacji wyglądu samochodu (tapicerka częściowo skórzana, przyciemniane szyby, 16” lub 17” calowe obręcze kół).

KORZYSTNA OFERTA

Citroën dobrze Cię rozumie. Wie, że chciałbyś bezproblemowo korzystać ze swojego C3, nie przejmować się kosztami assistance, przeglądów czy wymianą elementów eksploatacyjnych. Dlatego specjalnie dla Ciebie stworzono cztery indywidualne pakiety umów serwisowych, po to abyś mógł dopasować serwisowanie samochodu do swoich potrzeb. Dzięki temu, w zależności od wybranego pakietu, będziesz mógł cieszyć się przedłużoną ochronę gwarancyjną nawet do 8 lat, naprawą auta bez ponoszenia kosztów robocizny i części – w dodatku przy użyciu jedynie oryginalnych części Citroëna – ubezpieczeniem assistance

24H w Polsce i w Europie wraz z gwarancją opieki nad pasażerami od momentu unieruchomienia pojazdu oraz bezpłatnego pojazdu zastępczy na czas trwania naprawy. W dodatku, jeżeli Twój samochód będzie eksploatowany w trudnych warunkach, będziesz mógł zwiększyć częstotliwość przeglądów. Kontrakty serwisowe (ESSENTIALDRIVE, EASYDRIVE, REALDRIVE I FREEDRIVE) kosztują już od 150 złotych. Prawda, że brzmi to korzystnie?

korzystna oferta

NOWOCZESNE FINANSOWANIE

Kto w dzisiejszych czasach kupuje samochód za gotówkę? Citroën Bank o tym wie, i wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów prezentując korzystne warunki finansowania zakupu Citroëna C3. I nie chodzi o zwykły kredyt czy leasing – korzystanie z innowacyjnego samochodu potrzebuje innowacyjnych rozwiązań. Tak powstał leasing SimplyDrive, w którym możesz, ale nie musisz stać się właścicielem auta, bo najważniejsze jest to, abyś jeździł nowym Citroënem C3 płacąc jedynie bardzo niską ratę miesięcznie. Przez okres umowy (36 lub 48 miesięcy) płacisz raty, które stanowią mniej więcej równowartość spadku wartości samochodu w tym okresie, więc jest to opłacalna oferta.

Możesz wybrać opcję finansowania z 0% wpłaty własnej, a rata i tak może wynieść nawet 549 zł netto miesięcznie! A po zakończeniu umowy masz gwarancję wykupu samochodu, więc jeżeli zdecydujesz nie spłacać jego pozostałej wartości możesz zwrócić samochód do salonu i np. wybrać kolejny na równie atrakcyjnych warunkach. Możesz też spłacić pozostałą wartość w całości lub w ratach i stać się właścicielem auta. Co istotnie, w racie miesięcznej możesz mieć wliczone już pakiet ubezpieczenia oraz kontrakt serwisowy. To takie proste!

nowoczesne finansowanie