[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Mazda CX-5

STYLISTYKA NADWOZIA I NOWY KOLOR

Mazda CX-5 nowej generacji, podobnie jak poprzedni model, została zaprojektowana w duchu filozofii KODO, czyli "Duszy Ruchu". Nowa odsłona japońskiego SUV-a zyskała bardziej wyrazisty i dynamiczny charakter. Zadziorny wygląd SUV-a jest jednocześnie dojrzały i elegancki. Efekt ten nowa Mazda CX-5 zawdzięcza bardziej trójwymiarowej stylistyce przodu oraz wygładzonym bocznym liniom i płynnym płaszczyznom.

Co więcej, przyniosło to znakomity efekt w postaci efektownej gry świateł i cieni na panelach karoserii. Żeby w większym stopniu wzmocnić to wrażenie, Mazda wprowadziła do palety lakiery premium - w tym nowy trójwarstwowy kolor Soul Red Crystal oraz lakier Machine Grey.

STYLISTYKA NADWOZIA I NOWY KOLOR
STYLOWE I SKUTECZNE REFLEKTORY LED

STYLOWE I SKUTECZNE REFLEKTORY LED

Węższe i niżej umieszczone klosze przednich reflektorów diodowych ze światłami do jazdy dziennej nadają SUV-owi Mazdy muskularnego charakteru i wyrazistego stylu premium. Długie i smukłe klosze diodowych lamp przeciwmgłowych dodatkowo optycznie poszerzają tę część nadwozia nowej CX-5.

Adaptacyjne reflektory LED (ALH - Adaptive LED Headlights) to technologiczny majstersztyk. Mają 12 diodowych modułów. Każdy z nich może być indywidualnie włączony lub wygaszony, co zapewnia lepsze oświetlenie drogi w każdych warunkach. Pozwala to nie tylko dobrze doświetlić zakręty, ale też wcześniej zauważyć pieszych na poboczu drogi.

Właściwości aerodynamiczne

Właściwości aerodynamiczne

Mazda Cx-5 nowej generacji może pochwalić się aż o 6 proc. niższym współczynnikiem oporu powietrza, w porównaniu z poprzednią generacją modelu. Wszystko to dzięki swobodnemu przepływowi powietrza pod samochodem oraz takim zaprojektowaniu nadwozia, że strumienie powietrza znad auta i z obu jego boków spotykają się w optymalny sposób.

Dlatego też w przednim grillu wprowadzono kanałowy wlot powietrza, a w newralgicznych punktach dodano elementy poprawiające aerodynamikę. Co więcej, w dolnej części grilla zastosowano również aktywną przesłonę, która przez większość czasu pozostaje zamknięta

WNĘTRZE WYŻSZEJ KLASY

WNĘTRZE WYŻSZEJ KLASY

Materiały i elementy wykończenia nadają wnętrzu luksusowego charakteru auta premium i podkreślają kunszt wykonania. Kabina łączy wygodę i funkcjonalność - ma ergonomicznie zaprojektowane schowki i dodatkową przestrzeń. W Maździe CX-5 kierowca ma poczucie jedności z samochodem oraz wrażenie, że wszystko zostało zaprojektowane z myślą o nim.

Konfigurując nową Mazdę CX-5, można będzie teraz wybierać spośród trzech kompozycji kolorystycznych kabiny - jest to czarna tapicerka materiałowa lub czarna bądź śnieżnobiała tapicerka ze skóry naturalnej. W wersji z czarną skórzaną tapicerką znajdziemy ciemnoszare przeszycia w górnej części kabiny oraz jasnobrązowe w jej dolnych partiach oraz na fotelach, co dodatkowo podkreśla jakość wykonania oraz nawiązuje do charakteru samochodu klasy SUV.

WNĘTRZE WYŻSZEJ KLASY