[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

Sekcja przygotowana we współpracy z marką DS
DS 3 Crossback

Design nadwozia

DS 3 CROSSBACK to model, który otwiera nowy rozdział w historii marki DS – zarówno jeśli chodzi o stylizację jak i kwestie techniczne. Auto ma idealne proporcje profilu i tyłu, krótkie nadwozie i koła o dużej średnicy, dzięki czemu wyróżnia się z tłumu. Sylwetka jest "czysta" i atletycznie wyrzeźbiona, a dodatkowy efekt "wow" gwarantuje wyjątkowe oświetlenie. Nadwozie DS 3 CROSSBACK mierzy 4,12 m długości, aluminiowe obręcze mogą mieć rozmiar nawet 18 cali.

Design nadwozia

Styl kabiny

Jak przystało na model klasy premium DS 3 CROSSBACK daje duże możliwości personalizacji. Samochód jest nie tylko dostępny w 9 kolorach nadwozia czy w 3 kolorach dachu, ale też w 5 odmianach tzw. "Inspiracji DS" – Montmartre, Bastille, Performance Line, Rivoli oraz Opera. Każdą z inspiracji cechuje inny wystrój wnętrza i materiały najwyższej próby.

Styl kabiny

Detale nadwozia...

Oryginalność całości to również wysmakowane detale, np. klamki drzwi wtopione w nadwozie. Zasada jest prosta – klamki wysuwają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Dzięki systemowi bezkluczykowego dostępu dzieje się tak, gdy kierowca zbliży się do auta na odległość 1,5 m. Po ruszeniu z miejsca klamki automatycznie się chowają.

... i w kabinie

Tapicerka skórzana Nappa (w zależności od wersji), przeszycia wykonane ściegiem perłowym, charakterystyczny wzór diamentu przewijający się w różnych miejscach kabiny, charakterystyczny kształt dźwigni zmiany biegów – wnętrze DS 3 CROSSBACK pełne jest oryginalnych detali, niespotykanych w żadnym innym aucie na rynku.

Detale w kabinie