[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

Sekcja przygotowana we współpracy z marką DS
DS 3 Crossback

Reflektory DS Matrix LED Vision

Dzięki najnowszej generacji reflektorom z technologią Matrix Beam kierowca może jechać ze stale włączonymi światłami drogowymi nie oślepiając przy tym innych. Reflektory składają się z trzech modułów LED spełniających funkcję świateł mijania oraz jednego modułu Matrix Beam złożonego z 15 niezależnych segmentów, spełniającego funkcję świateł drogowych. Segmenty te kolejno włączają lub wyłączają się, w zależności od warunków, które wykrywa kamera.

Indukcyjna ładowarka ...

... i nie tylko – w dobie wszechobecnych smartfonów DS 3 CROSSBACK daje kierowcy możliwość odblokowywania i zamykania auta za pośrednictwem aplikacji MyDS. Dzięki niej można też udostępniać samochód innym bez przekazywania im kluczyka. Oprócz tego w kabinie wygospodarowano miejsce na indukcyjną ładowarkę, a do systemu multimedialnego można podłączyć smartfon i obsługiwać zainstalowane na nim aplikacje przez duży ekran dotykowy.

Cyfrowe wnętrze

Kokpit nie tylko nowocześnie wygląda, ale jest także wygodny i przejrzysty pod względem obsługi. Na dużym, 10,3 calowym ekranie można wyświetlać mapę nawigacji wraz z zaznaczonym natężeniem ruchu, najważniejszymi punktami w okolicy etc. Jest on umiejscowiony na linii wzroku, podobnie jak opcjonalny wyświetlacz head-up, który na specjalnej szybce pokazuje najważniejsze informacje – prędkość, wskazówki nawigacji czy aktualne ograniczenie prędkości. Dopasowywać można również styl cyfrowych zegarów.

System audio

Dzięki systemowi hi-fi Focal Electra w kabinie roznosi się mocny, czysty i przestrzenny dźwięk. Całość składa się z 12 głośników o łącznej mocy 515 W. Zostały one w przemyślany sposób rozmieszczone w kabinie, dzięki czemu pasażerowie mogą doświadczyć prawdziwej, wyjątkowej głębi dźwięku.

Wersja elektryczna E-Tense

DS 3 CROSSBACK E-Tense to pierwszy seryjny elektryczny model marki. Jego silnik ma 136 KM mocy, a dzięki systemowi odzyskiwania energii w czasie jazdy po mieście można jej odzyskać nawet 20%. Przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje jedynie 8,7 s, zasięg auta to ponad 300 km, a ładowanie z szybkiej ładowarki o mocy 100 kW do 80% trwa jedynie pół godziny.

DS 3 Crossback