[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

Sekcja przygotowana we współpracy z marką DS
DS 3 Crossback

Sprawny w mieście

Dzięki niewielkim wymiarom nadwozia DS 3 CROSSBACK idealnie sprawdzi się w mieście. Podwyższona pozycja siedzenia sprawia, że widoczność z auta jest lepsza, a podwyższony prześwit ułatwi wjazd nawet na wysokie krawężniki, bez ryzyka uszkodzenia elementów podwozia.

Sprawny w mieście

Dynamika

Dzięki ekonomicznym i dynamicznym silnikom benzynowym z serii PureTech (od kilku lat jednostki te wygrywają w swojej kategorii w konkursie na "Silnik roku") o mocy od 100 do 155 KM DS 3 CROSSBACK potrafi pokazać również swoją żywiołową naturę. Dynamicznej jeździe sprzyja 8-biegowa, automatyczna skrzynia biegów, która przełożenia zmienia szybko, odciążając w ten sposób kierowcę. Topowa wersja przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,2 s i rozpędza się do 208 km/h.

Dynamika

Skrzynia biegów

Automatyczna, 8-biegowa skrzynia biegów to standard we wszystkich wersjach, nie licząc dwóch podstawowych (100-konnej PureTech oraz 100-konnej, wysokoprężnej BlueHDi). Na co dzień przekładnia zapewnia przede wszystkim wygodę płynnie zmieniając biegi. Jej charakterystyczna dźwignia, przy zmianie przełożenia, sama wpada w dłoń. Dodatkowo, obok skrzyni, znajduje się przełącznik trybów jazdy, w zależności od wersji modelu może ich być nawet 7 (Manualny, Sportowy, Standardowy, Eco, Piasek, Błoto, Śnieg).

Bagażnik

Wygospodarowanie bagażnika o pojemności 350 litrów w tak małym aucie trzeba uznać za sukces konstruktorów. Taką objętość kufra mają bowiem samochody o klasę większe. Oprócz tego w kabinie nie brakuje schowków, uchwytów i półeczek na drobiazgi dnia codziennego.

Bagażnik

Komfort foteli

Siedziska kierowcy i pasażera dobrze obejmują ciało, a dla zapewnienia większej wygody wypełniono je pianką o wysokiej gęstości. DS 3 CROSSBACK wyposażono nawet w funkcję masażu, dostępne są też takie elementy jak ogrzewanie siedzisk oraz ich elektryczna regulacja.