[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Alufelgi, opony i zawieszenia

Opony zimowe dla 4x4
    przez labert,
    2014-11-24 10:45:35

Witam,
    jeżdżę od niedawna volvo xc70, jeszcze zimówek do niego nie kupowałem, przede mną pierwsza zima. Zastanawiam się co kupić dla 4x4? Rozmiarowo 215/65R16. Nie wiem czy zmieniać rozmiar czy zostać przy oryginalnym? 

przez bondi,
    2014-11-25 12:22:20

Takie opony do 4x4 muszą być na prawdę dobrymi oponami, żebyś nie stracił radości z jazdy i wszystkich plusów 4x4. Najlepiej żeby miały asymetryczny profil, głęboką rzeźbę, sporo lamelek oraz szerokimi centralne rowki. Najlepsze są np bridgestone dm-v1, cena może przestraszyć ale troszkę Ci posłużą. 

przez labert,
    2014-11-26 12:07:13

Jestem świadomy, że to mnie nie będzie mało kosztowało. I wiem, że muszę się pośpieszyć bo już pierwszy śnieg za nami ;/ 

przez pudzianocny,
    2014-12-19 11:25:12

Jeżeli sprawa jest nada aktualna, to powiem Ci,  że wcale to nie musi Cię dużo kosztować. Generalnie na zimówkach jeździ się średnio 4 miesiące w roku - czy warto kupować na ten okres jakieś niewiadomo jak drogie opony?
    Opony Achilles Winterj 101 https://www.motointegrator.pl/produkty/1304739-achilles-winter-101-21565r16-98hmożna kupić za około 271 zł czyli komplet będziesz miał za niecałe 1100 zł. Fakt, że klasa budżetowa - ale do normalnego codziennego użytkowania w zupełności Ci wystarczą.

przez rzesor,
    2014-12-22 21:25:46

Nie wystarczą gdy będzie chciał jechać w góry albo nieco szybciej poza miastem.

przez marcin76,
    2015-09-18 20:30:17

Stan naszych opon jest szczególnie ważny przy trudnych warunkach atmosferycznych – mokrej, oblodzonej nawierzchni, niskich temperaturach. Dlatego w okresie zimowym wymieniamy opony na zimowe. To gwarantuje bezpieczeństwo na drodze. Nie każdy zwraca na to uwagę wymieniając opony samodzielnie, a przecież równie ważne jest ich wyważenie. Warto skorzystać z pomocy fachowców http://opony-ekspert.pl, którzy zajmą się naszymi oponami

przez gintrowy,
    2015-09-29 13:05:13

Ja w ubiegłym roku też kupowałem opony (ale tylko dwie), przez internet. Mieli bardzo konkurencyjne ceny i można poczytać sobie opinie o konkretnym modelu opon. Poza tym fajny kontakt mailowy ze sprzedającymi. Polecam kupowanie nowych opon. Bardziej się opłaca. Wiem, że zakup czterech nowych opon bardzo obciąża kieszeń, więc ja rozkładam tą inwestycję na dwie tury. W tamtym roku kupiłem dwie opony i w tym muszę dokupić kolejne dwie, czyli w zasadzie niedługo mnie czekają zakupy. Na szczęście wiem, że w tym e-sklepie ciągle mają te same modele opon co w zeszłym roku.

przez tomek-8,
    2015-09-29 20:03:33

Modele to maja na pewno, ale ceny nie koniecznie. Zobacz ceny w Krakowie zimowych opon i porównaj, żebyś nie przepłacił.
    Przy wymianie opon, pozostałbym przy oryginalnym, fabrycznym rozmiarze.

przez ~Opony,
    2020-02-26 10:10:33

Kilka istotnych informacji o oponach zimowych dla aut 4x https://dropshippingopon.pl/jakie-opony-do-terenowki/

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij