[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Alufelgi, opony i zawieszenia

Zimowe opony
    przez jarko1177,
    2016-11-05 21:12:34

Czy ktoś z Was ma Yokohamy zimowe?? Byłem w serwisie i właśnie takie opony mi polecają. 
    A może Wy z własnego doświadczenia coś polecicie.

przez miszalj,
    2016-11-06 21:28:55

Witaj, ja w zeszłym roku zakładałem Yokohamy V905. Właśnie po 1.11 zmieniłem w końcu na zimówki. Nawet nie widać za bardzo śladów zużycia. Mi się jeździło całkiem nieźle w zimie, zwłaszcza po lekko oblodzonej jezdni rankiem. Na mokrym i śniegu też całkiem nieźle dawały radę. Auto mi się dobrze trzymało drogi i nie "pływało" na zakrętach. Sezon przejeździłem bezpiecznie i bez przygód, więc u mnie zdały egzamin.

przez ~simon,
    2016-11-13 21:02:45

U mnie będę już 3 sezon, są bardzo dobrze wykonane jakościowo, bieżnik nadal wygląda bardzo dobrze więc uznałem, że bez sensu kupować nowe. A z odczuć podczas jazdy to na pewno mogę powiedzieć, że są fajnie wyciszone i fajnie sobie radzą na błocie pośniegowym.

przez ~jarko1177,
    2016-11-24 23:07:38

no i nadal się zastanawiam co kupić. Po takich opiniach raczej zdecyduje się na Yokohamy V903 aby mnie zima nie zaskoczyła

przez marek541,
    2017-09-12 14:58:07

Muszę wymienić opony w skuterze przed jazdą na jesień, macie jakieś sugestie co do marki, producenta opon lub konkretnego sklepu?

przez trybiK324,
    2018-04-06 13:48:43

Sam jeździłem ostatnie dwa lata na oponach Dębicy - polecam, nie za drogie, w miarę ciche i ładnie się trzymają drogi

przez ~oponyeu,
    2018-04-12 13:36:32

https://opony.eu

przez KucaBaca,
    2018-05-07 21:08:05

http://www.traktorpedia.pl

przez ~Kaninokar,
    2018-05-11 09:21:11

Ja staram się zawsze kupować w autoryzowanych serwisach i nigdy nie miałem żadnego problemu. http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/ - Księgowa Kraków

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij