[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Auta używane do jazd próbnych od dealerów

Tańszy od nowego. Samochód testowy, służący do jazd próbnych u dealerów, może być korzystniejszą propozycją niż auto fabrycznie nowe - kosztuje mniej, przejechało niewiele. Ale prowadziło je wielu kierowców.

Przejdź do artykułu
    przez auto-motor-i-sport,
    2012-10-04 09:59:14

Tańszy od nowego. Samochód testowy, służący do jazd próbnych u dealerów, może być korzystniejszą propozycją niż auto fabrycznie nowe - kosztuje mniej, przejechało niewiele. Ale prowadziło je wielu kierowców.
    Zobacz artykuł

przez garfield,
    2012-10-06 07:54:07

Ostatnio natknąłem się przy poszukiwaniu takich rozwiań. Myślę, że pewniejsze takie rozwiązanie http://vwzpewnejreki.com.pl/o_programie

przez samuraj,
    2012-10-06 12:00:50

W tego jednego właściciela ciężko mi uwierzyć, ale tak ciekawa sprawa.

przez eri,
    2012-10-06 20:12:25

To chyba samochody odebrane niewydolnym kredytobiorcom czy leasnigobiorcom. Ciekawe czemu tylko dwa modele - Golf i Caddy.

przez samuraj,
    2012-10-06 23:57:19

Ciekawe czemu tylko dwa modele - Golf i Caddy.
    No cóż, nie ma tak cukierkowo.

przez garfield,
    2012-10-16 21:51:42

Czytałeś eri wytyczne: "Okres eksploatacji pojazdów oferowanych przez program nie przekracza roku", "miał w swojej dotychczasowej historii tylko jednego właściciela", "przebieg auta, który nie przekracza 9500 km", "posiada udokumentowaną przez serwis ASO historię". Co do modeli. Może pojawią się z biegiem czasu kolejne.

przez carre,
    2013-01-26 14:16:31

W swojej historii kupiłem kilka aut używanych, nie tylkko prywatnie i dla siebie. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że najłatwiej kupić auto właśnie od dealera, które było autem demontracyjnym (jednym takim jeździłem osobiście, było to Renault Megane 1,9 dci) lub od firm leasingowych. O ile w pierwszym przypadku trzeba liczyć się z wyższymi kosztami zakupu, ale posiada się pewność co do historii auta. W drugim przypadku, ofert jest wiele i większość z nich posiada przebiegi w okolicach 200kkm - czyli końc...więcej

przez samuraj,
    2013-01-26 15:45:48

Sprzedawcom aut poleasingowych, najczęściej zależy żeby auto upłynnić jak najszybciej, żeby zwolić miejsce dla następnych.
    A w salonach myślisz, że jak to wygląda? :)

przez garfield,
    2013-01-27 19:37:51

Ja zastanawiałem się nad takim demonstracyjnym cee'dem. Kilka tyś mniej, ale w końcu i tak kupiłem nowego. Nie pamiętam tylko jaki był powód.

przez samuraj,
    2013-01-27 23:31:06

Może fakt, że auto miało góra 5 km na liczniku? :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij