[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Kupowanie nowego samochodu – salonowe sztuczki

Przychodzisz do salonu po wymarzone auto, a wyjeżdżasz inną wersją, czy innym modelem, niż chciałeś. Rzecz jasna droższym. Podpowiadamy, jak nie dać się omamić sprzedawcom, pozostać przy swoim zdaniu i nie wydać za dużo.

Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2011-03-14 10:52:58

Przychodzisz do salonu po wymarzone auto, a wyjeżdżasz inną wersją, czy innym modelem, niż chciałeś. Rzecz jasna droższym. Podpowiadamy, jak nie dać się omamić sprzedawcom, pozostać przy swoim zdaniu i nie wydać za dużo.

przez ~bosman,
    2011-03-22 20:51:45

Marże dealerów to nie jakiś kosmiczny procent. Jak poczyta się więcej to różnych ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.Salony zarabiają głównie na serwisie, czy to gwarancyjnym, czy powypadkowym, czy ogólnie na usługach.Do salonów. W zeszłym roku Auto Świat (wraz Centrum Badań Marketingowych „Test”,) zrobił siódmą edycję Wielkiego Testu Salonów. Na czele Toyota, Ford i Volkswagen - tutaj najlepsza obsługa. Potem skok w dół i Skoda, kolejny skok w dół i Honda.

przez ~wojtek756,
    2018-08-29 17:08:07

A ja mam dobre doświadczenia z salonami, swoje auto kupiłem w Mazda Jaremko we Wrocławiu i naprawdę dobrze mnie obsłużyli, jazda próbna bez problemów, formalności załatwione szybko.

przez ~Ada,
    2018-08-31 16:54:19

Lepiej wejść na Motonegocjator.pl - nie dość, że samochody NOWE, to i z wysokimi rabatami, więc można zaoszczędzić sporą sumkę. Miałam akurat to szczęście, że kupiłam samochód za pośrednictwem tego portalu i to ze zniżką prawie 30%, więc z czystym sumieniem mogę polecić każdemu :)

przez ~madagaskarka,
    2018-09-25 21:11:42

No niekoniecznie, ja jak poszłam z mężem do katowickiego Bawaria Motors BMW doskonale wiedziłam po co idziemy , nawet kolor był wymarzony auta i na taki czekaliśmy. Jak jesteś osobą asertywna, znasz triki sprzedawców kupisz co masz kupic. Salon polecam, fachowe podejście, miła obsługa no i dobre ceny. Dzięki nim mam wymarzone BMW Gran Tourer

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij