[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Kupowanie nowego samochodu – salonowe sztuczki

Przychodzisz do salonu po wymarzone auto, a wyjeżdżasz inną wersją, czy innym modelem, niż chciałeś. Rzecz jasna droższym. Podpowiadamy, jak nie dać się omamić sprzedawcom, pozostać przy swoim zdaniu i nie wydać za dużo.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez mens-health,
  2011-03-14 10:52:58

  Przychodzisz do salonu po wymarzone auto, a wyjeżdżasz inną wersją, czy innym modelem, niż chciałeś. Rzecz jasna droższym. Podpowiadamy, jak nie dać się omamić sprzedawcom, pozostać przy swoim zdaniu i nie wydać za dużo.

 • avatar zgłoś
  przez ~bosman,
  2011-03-22 20:51:45

  Marże dealerów to nie jakiś kosmiczny procent. Jak poczyta się więcej to różnych ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.Salony zarabiają głównie na serwisie, czy to gwarancyjnym, czy powypadkowym, czy ogólnie na usługach.Do salonów. W zeszłym roku Auto Świat (wraz Centrum Badań Marketingowych „Test”,) zrobił siódmą edycję Wielkiego Testu Salonów. Na czele Toyota, Ford i Volkswagen - tutaj najlepsza obsługa. Potem skok w dół i Skoda, kolejny skok w dół i Honda.

 • avatar zgłoś
  przez ~wojtek756,
  2018-08-29 17:08:07

  A ja mam dobre doświadczenia z salonami, swoje auto kupiłem w Mazda Jaremko we Wrocławiu i naprawdę dobrze mnie obsłużyli, jazda próbna bez problemów, formalności załatwione szybko.

 • avatar zgłoś
  przez ~Ada,
  2018-08-31 16:54:19

  Lepiej wejść na Motonegocjator.pl - nie dość, że samochody NOWE, to i z wysokimi rabatami, więc można zaoszczędzić sporą sumkę. Miałam akurat to szczęście, że kupiłam samochód za pośrednictwem tego portalu i to ze zniżką prawie 30%, więc z czystym sumieniem mogę polecić każdemu :)

 • avatar zgłoś
  przez ~madagaskarka,
  2018-09-25 21:11:42

  No niekoniecznie, ja jak poszłam z mężem do katowickiego Bawaria Motors BMW doskonale wiedziłam po co idziemy , nawet kolor był wymarzony auta i na taki czekaliśmy. Jak jesteś osobą asertywna, znasz triki sprzedawców kupisz co masz kupic. Salon polecam, fachowe podejście, miła obsługa no i dobre ceny. Dzięki nim mam wymarzone BMW Gran Tourer

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij