[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Samochód z kratką

Zmiana homologacji. Jeżeli nie masz firmy, nie musisz omijać szerokim łukiem używanych aut z kratką. Możesz kupić taką "ciężarówkę" i bez problemu przekształcić ją w samochód osobowy.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez mens-health,
  2012-06-12 10:00:37

  Zmiana homologacji. Jeżeli nie masz firmy, nie musisz omijać szerokim łukiem używanych aut z kratką. Możesz kupić taką „ciężarówkę\" i bez problemu przekształcić ją w samochód osobowy.

 • avatar zgłoś
  przez Justin_Rose,
  2017-12-22 02:42:53

  JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DZIK!!! „PAKIET DZIK” JEDYNY, ORYGINALNY, REWELACYJNY!!! "WSPANIAŁE MIĘŚNIE PRZY MINIMUM WYSIŁKU" ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK – CZYLI KOMPLEKSOWY ZESTAW KTÓRY POMAGA KAŻDEMU. NIEWAŻNE JAK WYGLĄDASZ, CZY MASZ W TEJ CHWILI 50 KILO NADWAGI CZY 50 KILO NIEDOWAGI Z TYM PAKIETEM BUDUJESZ MIĘŚNIE I SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ. PIERWSZE ZMIANY W SYLWETCE SĄ WIDOCZNE JUŻ PO KILKU DNIACH. KAŻDY PAKIET DZIK JEST DOPASOWANY INDYWIDUALNIE DO DANEJ OSOBY. ZAM...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij