[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Samochody z Facebookiem? Generacja Y zmienia motoryzację
    przez kacper212,
    2013-01-09 20:26:15

Artykuł o systemie MyLink integrującym smartfony z pokładowym wyświetlaczem samochodu. Wprowadzany w Chevroletach
    http://mototarget.pl/news,samochody_z_facebookiem_generacja_y_zmienia_motoryzacje,16009.html

przez samuraj,
    2013-01-09 22:49:57

Najwyraźniej jestem przedstawicielem "Generacji Y" i rzeczywiście sięgam po telefon po przebudzeniu ..., żeby wyłączyć budzik.

przez kwejman90,
    2013-10-08 16:44:24

fajna sprawa, było do przewidzenia, że już niedługo taka integracja nastąpi. Aż strach pomyśleć jak to wszystko będzie wyglądać za 10 lat :)

przez lookus,
    2013-10-16 12:53:59

ja tam jestem optymistą :)

przez maru,
    2013-10-31 11:21:55

Ja jestem chyba uzależniony od neta, fejsa itp. ale jak widzę po znajomych nie ja jeden heh

przez mappe,
    2013-10-31 13:04:07

Technika idzie do przodu i bardzo dobrze. Rzeczywiście za kilkanaście lat to wszystko, łączenie ze standardami w samochodach będzie wyglądać zupełnie inaczej.

przez rzesor,
    2013-10-31 13:16:16

Bylebyśmy tylko nie przegapili własnego życia

http://www.youtube.com/watch?v=OINa46HeWg8

przez marian0188,
    2014-01-03 11:45:27

samochod ktory sam jezdzi juz jest takze mysle ze wczesniej niz za 10 lat to samochod bedzie kierowca a czlowiek pasazerem ;)

przez Justin_Rose,
    2017-12-20 20:58:59

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia nie...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij