[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Skoda Autolab – samochodowe laboratorium Skody

Inny wymiar edukacji. Ruszyła pierwsza polska szkoła bezpieczeństwa drogowego. Do tego - objazdowa.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez mens-health,
  2012-07-09 12:14:38

  Inny wymiar edukacji. Ruszyła pierwsza polska szkoła bezpieczeństwa drogowego. Do tego - objazdowa.

 • avatar zgłoś
  przez ~Samuraj,
  2012-07-09 13:16:40

  Gaszenie silnika podczas 30 - sekundowego postoju na światłach - może i to oszczędzanie paliwa, ale w przypadku diesla niezdrowe dla silnika. Oszczędność ponad wszystko?

 • avatar zgłoś
  przez bartekrozynek17,
  2012-07-10 16:01:55

  a dlaczego niezdrowe?

 • avatar zgłoś
  przez drquality,
  2012-07-10 19:24:53

  No właśnie, jak to jest z tym systemem start/stop? Podobno większość urządzeń najbardziej cierpi w momencie rozruchu. Więc silnik chyba też? Może zwiększone zużycie paliwa i wydzielanie spalin przy starcie jest w sumie mniejsze niż podczas 30 sekund pracy na biegu jałowym i na paliwie można zaoszczędzić (oraz pochwalić się w katalogu mniejszą emisją - przynajmniej na papierze) ale na trwałość różnych elementów mechanicznych mniej lub bardziej niekorzystny wpływ chyba ma.

 • avatar zgłoś
  przez ~Samuraj,
  2012-07-11 00:58:03

  \'esper\' napisał(-a):a dlaczego niezdrowe?To Ty nie wiesz, że diesel najbardziej dostaje po **** w takich momentach? Zresztą nie tylko diesel - rozruch i gaszenie silnika jest zawsze dla niego obciążeniem co powiedział kolega wyżej.

 • avatar zgłoś
  przez Justin_Rose,
  2017-12-20 21:06:04

  Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia nie...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij