REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Test opon zimowych
Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2009-10-07 12:09:21

W rozmiarze 205/55 R 16 H. Do walki na śniegu, wodzie i suchym asfalcie staje osiem opon - każda chce zasłużyć na miano najlepszej „zimówki\". Do porównania z nimi wybraliśmy dwie opony całoroczne. Które potrafią więcej?

przez daru%c5%9b,
    2009-10-16 13:08:14

Jak widać na całorocznych może i da się jeździć.Ale mam o nich takie samo zdanie jak o letnich w zimę.Droga hamowania to dla mnie wyznacznik bezpieczeństwa.Droga dłuższa o ok 10% to jest przepaść (przy 50km/h od najlepszej ponad 2m - człowiek może zginąć).Przy zakupowaniu opon zawsze należy kierować się wyobraźnią. Jeżeli mamy w świadomości, że będziemy jeździć tylko i wyłącznie w odśnieżonym mieście to po co w ogóle zakładać opony wielosezonowe. Letnie też się nadadzą do tego wyśmienicie bo droga hamowania na m...więcej

przez daredevil,
    2009-11-11 00:05:16

Wszystko zależy gdzie się jeździ. Ja śmigam tylko po warszawie i w moim przypadku wielosezonowe się jak najbardziej sprawdzają. Nie mam tu zasp śnieżnych ani nawet śniegu na drogach bo jak coś popada to zaraz rozjeżdżone jest wszystko.

przez daru%c5%9b,
    2009-12-18 12:20:15

\'czteryznaki\' napisał(-a):Wszystko zależy gdzie się jeździ. Ja śmigam tylko po warszawie i w moim przypadku wielosezonowe się jak najbardziej sprawdzają. Nie mam tu zasp śnieżnych ani nawet śniegu na drogach bo jak coś popada to zaraz rozjeżdżone jest wszystko.Mamy teraz w TV idealne potwierdzenie jak się sprawdzają wielosezonówki w Wawie.

przez Justin_Rose88,
    2017-12-30 01:27:15

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia nie...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA