[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Używane maluchy, SUV-y i Vany

Koszty zakupu i napraw. Identyczne samochody, różniące się przede wszystkim znaczkami firmowymi, wcale nie muszą tyle samo kosztować jako używane. Różne są także ceny części zamiennych w ASO.

Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2012-08-20 11:30:52

Koszty zakupu i napraw. Identyczne samochody, różniące się przede wszystkim znaczkami firmowymi, wcale nie muszą tyle samo kosztować jako używane. Różne są także ceny części zamiennych w ASO.

przez spurs90,
    2012-08-20 19:39:42

"Peugeot 107, Citroen C1 i Toyota Aygo. Trojaczki, wyprodukowane w Czechach, w wersji pięciodrzwiowej mogą od biedy wystąpić w roli samochodu rodzinnego"Hmm... może do środka zmieszczą się ludzie, ale co jak będą chcieć ze sobą zabrać bagaż?Bodajże 130l czy coś takiego. Obecny standard to ponad 200l. Panda bez kombinacji z siedzeniami chyba 220l, a trojaczki Up!/Citigo/Mii koło 250l. To już można i ludzi i coś bagażu zabrać.

przez ~Samuraj,
    2012-08-21 01:37:38

Będzie ograniczenie bagażu do reklamówki.

przez Justin_Rose,
    2017-12-20 21:05:03

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia nie...więcej

przez ~Pawulo,
    2019-08-14 15:57:40

Ja zawsze uważam, że połowa sukcesu to miejsce, w którym kupiliśmy auto. Często zmieniam samochody i wiem, że np. z zagranicy nie powinno się już sprowadzać samochodów. Bezpieczniej jest stawiać na auta po kontraktach leasingowych. One pochodzą z polskich salonów, możesz sprawdzić ich historię serwisową i były serwisowane w ASO. Mogę polecić firmę Master1 sprzedającą takie samochody. Ale wiem, że coraz więcej firm ma je już w swojej ofercie.

przez ~Darkin,
    2019-09-17 11:03:56

Ja też znam Master1. Mam od nich dwa samochody w leasingu. Moim zdaniem auta po umowach leasingowych to są jedyne samochody używane, których zakup warto rozważać.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij