[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Używane z USA

Auta ze Stanów. O ich atrakcyjności decyduje kurs USD. Obecnie jest wysoki, więc import stał się mało opłacalny. Oczywiście gdy bierzemy pod uwagę egzemplarze bezwypadkowe.

Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2012-02-27 10:48:45

Auta ze Stanów. O ich atrakcyjności decyduje kurs USD. Obecnie jest wysoki, więc import stał się mało opłacalny. Oczywiście gdy bierzemy pod uwagę egzemplarze bezwypadkowe.

przez ~sdvsdvsdvsdvsdvs,
    2018-07-31 19:02:10

stibnke jude

przez ~Ola,
    2018-08-02 16:21:25

Uwaga na firmę Amer-Pol. Ogłaszają sie na otomoto. Znalazłam interesujący mnie samochód Ford Mondeo za 59.000zl. . Był uderzony z przodu. Zadzwoniłam aby poznać więcej szczegółów . Pan niestety stwierdził ze ten samochód nie ma takiej ceny. Cena jest zupełnie inna czyli wyższa . I ze on dopiero kozę taki samochód wylicytować. Znam sie trochę na licytacjach i wiem ze ceny potrafią byc naprawdę zróżnicowane-od tych małych do dużych. Wiec „mój samochód” z ceny 59.000 moze nagle zrobić sie 100.000zl. Moim pytaniem j...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij