[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Auto dyskusje

Co wybieracie opony całoroczne czy zimowe?
    przez ~Jacek,
    2016-11-14 16:50:14

Co wybieracie opony całoroczne czy zimowe?

przez Smar,
    2016-11-24 11:08:37

Zimowe, jak coś jest do wszystkiego to znaczy, że jest do niczego. Gdyby całoroczne byłyby takie dobre to nie produkowaliby zimowych i letnich. Pozdro!

przez marek541,
    2017-09-12 14:53:47

Opony wielosezonowe jak najbardziej mogę polecić. W Polsce nie mamy takich załamań pogody, które nie pozwalałyby wyjechać autem spod domu, więc nie jest to żaden problem.

przez Nyka,
    2018-01-31 15:41:41

Z tego co znalazłem w internecie wynika, że opony całoroczne, uniwersalne, wielosezonowe są produkowane z myślą o połączeniu zalet zimówek i opon letnich. Jako, że każda opona jest kompromisem osiągów jest to w praktyce bardzo trudne. Zgodnie z wynikami testów opony całoroczne radzą sobie dobrze tylko w pewnych, określonych warunkach. Natomiast opony zimowe są dedykowane do jazdy w warunkach, które panują od jesieni do wiosny.

przez ~Kamix,
    2018-10-24 13:05:27

Dla mnie każde rozwiązanie ma swoje plusy. Natomiast jeżdżąc dużo w terenach podgórskich zawsze wybieram zimówki dobrej klasy, dla komfortu i bezpieczeństwa. Ostatnio mam zamontowane już chyba od 3 sezonów Yokohamę V905, na śnieg idealna.

przez ~Jaxc,
    2019-10-18 21:18:29

Możesz coś więcej napisać o tych oponach? Jak z hałesem, przyczepnością itp

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij