REKLAMA

Forum - Auto dyskusje

Jaki samochód dla kobiety?
    przez majaa862,
    2016-06-13 11:20:12

Jaki samochód najbardziej nadaje się dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale także ekonomiczny i oczywiście ładny.

przez ranolka,
    2016-06-16 13:57:40

Może Honda Civic
    Bardzo fajne samochody i silniki. Wystarczy o nie dbać, a na pewno Was nie zawiodą. Podstawa są wymiany olei i przeglądy na czas.
    Tutaj macie namiary na serwis i naprawy bezgotowkowe warszawa.

przez lechh851,
    2016-06-17 11:52:34

Kobiety wybierają najczęściej niewielkie, ekonomiczne samochody, jak Fiat 500, czy Opel Corsa - tą Corsę widuję czasami w promocji w salonie w W-wie http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje. Sprawdź sobie też Toyotę Yaris i Opla Adam. Najlepiej kupić nowy (ma gwarancję, jest bezawaryjny), ale jeśli cię nie stać, to używany nie bezie złym wyborem, pod warunkiem, że będzie w dobrym stanie, najlepiej kilkuletni.

przez ~gienio832,
    2016-06-26 01:00:26

A może Alfa Romeo  Giulietta lub Mito

przez irenaa91,
    2016-07-02 10:49:16

Z tego co zauważyłem, to większość kobiet kupuje raczej niewielkie samochody, możliwie tanie i ekonomiczne. Myślę, że Opel Corsa lub Toyota Yaris powinny się nadać. Używany będzie chyba najlepszym wyborem, choć nie każdy - jakiś kilkuletni będzie w porządku, straszy już nie za bardzo. Warto przed zakupem zabrać auto na przegląd do jakiegoś dobrego serwisu, aby sprawdzili, czy wszystko jest w porządku. Dodatkowo radzę też sprawdzić historię auta, czy nie jest np. kradzione, czy nie ma przekręconego licznika,...więcej

przez grosik4,
    2016-07-12 12:53:46

Zależy od potrzeb...

przez jerzy1345,
    2016-08-05 15:30:42

Nieźle ;) Dzięki, przyda mi się to z całą pewnością :)

przez norbit140,
    2016-08-25 15:34:28

Witajcie ostatnio bardzo modne stało się testowanie samochodów przed ich zakupem. Osobiście polecam samochody marki Toyota, ponieważ moja wypożyczalnia Rentxcar w Legionowie tylko takie oferuje. Możecie za 70 zł przez jeden dzień testować do woli nasze auta - po czym doradzimy gdzie można taki kupić w jak najlepszej cenie ! Serdecznie polecam. 

przez magda906,
    2016-09-27 10:34:24

Zauważyłam, że większość kobiet wybiera małe, ekonomiczne autka, ale mi takie w ogóle się nie podobają, wolę SUVy. Jeśli też podobają się wam takie auta, to myślę, że Opel Mokka będzie dobrym wyborem - prezentuje się całkiem nieźle, dobrze się prowadzi, jest funkcjonalny i przestronny. W Warszawie znajdziecie go tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje

przez pistacja,
    2016-09-30 17:19:54

duży ;) ja jeżdzę galaxy :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA