[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Auto dyskusje

Ubezpieczenie auta w leasingu
    przez paragraf,
    2015-05-24 15:10:51

Mam takie pytanie, na co należy zwracać uwagę ubezpieczając auto w leasingu? Autem będzie jeździło kilka osób. Czy ubezpieczalnie robią wyłączenia ze względu na to kto jeździ autem?
    Kolejna sprawa to czy takie ubezpieczenie można wrzucić w koszta?

przez uxorek,
    2015-05-26 12:45:16

Sam brałem jakiś czas temu leasing w Idea Banku ale miałem tam narzucone ubezpieczenie .Od razu w compensie. Płacę dośc niewiele bo jakieś 150 zł miesięcznie czyli o wiele mniej niż jakbym sam miał sobie ten samochód ubezpieczac. Rówiez tu jest duże.raczej sprawdzone tak wiec akurat to mi nie przeszkadzało.

Ewentualnie dopytaj się jeszcze tutaj:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f137/
    Czy właśnie samemu można sobie dobrać takie ubezpieczenie.

Co do kosztów to oczywiście,że mozna sobie wrzucać. Nie powinno być żadnego problemu. 

przez norby,
    2015-06-01 12:06:46

Zapytaj swojego ubezpieczyciela, może jakieś zniżki dostaniesz. A jak nie, to  najlepiej w CUK się dowiesz to multiagencja, przez ten formularz można zapytać http://cuk.pl/samochod/ubezpieczenie_oc#zapytaj_eksperta

przez adams90,
    2015-08-04 14:50:52

Ja właśnie w Cuk ubezpieczałem auto. Tanie polisy mają.

przez tomek-8,
    2015-09-29 20:11:31

Przy leasingu z ubezpieczenia pieniądze trafiają do firmy?

przez aaarek,
    2015-12-11 12:14:45

Przy leasingu z ubezpieczenia pieniądze trafiają do firmy?

Sądzę, że tak. Leasing polega na tym, że leasingodawca przekazuje pełne prawa na leasingobiorcę (firmę). W razie wypadku pieniądze dostaje firma. Więcej tutaj http://www.samochodowo.com.pl/.

przez marcin76,
    2015-12-22 20:57:16

Ostatnio miałam wypadek, ale wcześniej się odpowiednio ubezpieczyłam odpowiednio i dzięki
    ubezpieczenia medyczne wola udało mi wyjść nie tylko zdrowo, ale też z odpowiednią finansową rekompensatą :)

przez norby,
    2016-01-18 09:27:31

Ja właśnie w Cuk ubezpieczałem auto. Tanie polisy mają.
    Fajnie bo do ubezpieczenia dostaje się w Cuk pakiet pomocy prawnej.Z tego co sprawdzałem to unikalna oferta.

przez mazur70,
    2016-02-09 16:40:54

Mam takie pytanie, na co należy zwracać uwagę ubezpieczając auto w leasingu? Autem będzie jeździło kilka osób. Czy ubezpieczalnie robią wyłączenia ze względu na to kto jeździ autem?
    Kolejna sprawa to czy takie ubezpieczenie można wrzucić w koszta?
    Odpowiem niejako od tyłu.
    Oczywiście, że można wrzucić w koszta, jednak nie wszystkie firmy ubezpieczeniowe mają taką ofertę (trzeba dokładnie dopytać). Auto w leasingu a ubezpieczenie - oczywiście, że tak. Ja prowadzę firmę przewozową (wynajem bus...więcej

przez adams90,
    2016-02-29 10:28:07

Fajnie bo do ubezpieczenia dostaje się w Cuk pakiet pomocy prawnej.Z tego co sprawdzałem to unikalna oferta.
    Tak, do każdej rocznej polisy go dostajesz, nie tylko przy zakupie OC.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij