REKLAMA

Forum - Auto dyskusje

Wygłuszanie samochodu - co o tym sądzicie?
    przez smoku99,
    2012-08-01 19:56:46

Kto z Was przeprowadzał wygłuszanie w swoim wozie? Zastanawiam się czy warto. Jest różnica?

przez poster,
    2012-08-01 20:49:08

Na tym forum więcej osób zajmuje się czymś odwrotnym do wygłuszania.

przez karol-fazer,
    2012-08-01 22:14:14

Nie zgodziłbym się. Ja akurat zajmuje się wygłuszeniami
    Gachu jak chcesz to napisz na priv to Ci wszystko opiszę w wolnym czasie, bo najpierw musisz określić jaką część samochodu chcesz wygłuszyć, jaka grubość wygłuszenia wchodzi w grę, warto pomyśleć o budżecie gdyż materiałów jest ogrom. No i do tego jakie dźwięki Cię
    "denerwują" i chcesz się ich pozbyć.

przez kukuruku,
    2012-08-30 22:58:28

Mówiąc o wygłuszeniu masz na myśli pozbycie się rozklekotanych plastików w swoim aucie czy dodatkowe wyciszenie w postaci założenia mat wygłuszających? To jest zasadnicza różnica - auta są generalnie wygłuszane fabrycznie i albo przywracasz je do stanu poprzedniego albo ulepszasz...

przez smoku99,
    2013-02-04 20:22:07

Chodzi mi o dodatkowe wygłuszenie. Najbardziej wyciszyć chciałbym drzwi.

przez kamieniarz,
    2013-02-05 18:17:01

Chodzi mi o dodatkowe wygłuszenie. Najbardziej wyciszyć chciałbym drzwi.

Nie wiem ile chciałbyś wydać, ale jeśli masz trochę gotówki, to obczaj sobie stronę tego zakładu. Niestety ceny sporawe.

przez samuraj,
    2013-02-05 18:43:24

Złota łopata wędruje do użytkownika gachu. :)

przez konjo,
    2013-02-26 18:01:44

Jak rozumiem wygłuszenie drzwi połączone z polepszeniem audio...
    Zdecydowanie polecam :k:
    Uważam jednak że każdy średnio zdolny manualnie zrobi to sam, stosunkowo niewielkim kosztem i dobrym efektem. Wystarczy podpytać wujka google...

przez karol-fazer,
    2013-03-03 12:14:01

Oj zdecydowanie lepiej nie pytać wujka google, tam niestety większość jest opinii że APP czy BOLL jako firmy lakiernicze ma super maty bitumiczne, które tak naprawdę są mega lipą i się nie nadają. 

Poza tym bardzo często wygłusza się nie pod audio. 

Zrobić samemu - okej, ale pytać w profesjonalnych miejscach o odpowiednie materiały. 

przez kamieniarz,
    2013-08-05 00:27:55

No jasne, jeśli tylko ktoś zna się na wygłuszaniu samochodów, ma jako taką wiedzę, to niech robi sam, ale efekt i tak zawsze bedzie lepszy jak zrobią to spece od wyciszania.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA