[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Bezpieczna jazda

M.Zientarski a wypadek
    przez mens-health,
    2008-02-29 14:09:09

Co myślicie o całej tej sprawie z wypadkiem M.Zientarskiego? Mnie dziwi jedno ze kazdy się rozpisuje o jego operacjach i stanie zdrowia a nikt niepomyśli o tym że to zabójca. Nie mówie teraz o tym ze zabił pasażera który siedział obok niego w aucie. Ale o tym że stwarzał bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu i nietylko. Pozatym nazywanie go miłośnikiem czy fascynatem motoryzacji to pomyłka. Człowiek który nie myśli a umie jedynie wciska gaz czy to rzeczywiście miłośnik motoryzacji?? Jazda po mieści...więcej

przez ~looknij na link,
    2008-02-29 14:35:34

przez ~Proszę przeczytaj!,
    2008-02-29 18:42:33

Zgadzam się w zupełności. Chciałbym nadmienić, że raz już dowiódł swoich wątpliwych umiejętności na jazdach testowych Mercedesa AMG. Jak na ironię, jeśli występuje w reklamie PZU i ****y o bezpieczeństwie na drodze, to jego wyczyn aż zakrawa na kpinę i woła o pomstę do nieba (właściwie już pomsty nie ma co już szukać). Nie ma co przekrzykiwać się o tym jak wielkim jest dziennikarzem, bo wg mnie i wielu, jego programy są zwyczajnie mówiąc denną amatorką. Ktoś może powiedzieć że skoro krytykuję to może sam się zab...więcej

przez ~Dawid,
    2008-03-01 01:24:24

Jak będziesz miał Ferrari to zobaczymy czy nie będzie \"kozaczył\"...

przez ~~Jezza,
    2008-03-01 12:58:40

Tak się składa że mam dosyć szybki samochód, nie powiem ci jaki bo zaraz się zaczną teksty w stylu: chyba na plakacie, albo, a co-tatuś ci kupił..czy inne. Faktem jest że należy do klasy samochodów o mocy powyżej 320KM (i nie jest to BMW, Merc czy Audi, bo są znacznie tańsze i o wiele lepsze oraz szybsze wozy). I nie muszę kozaczyć, tak jak ci się wydaje. Mieszkam trochę w Polsce a trochę w jednym z krajów UE i tam takie kozaczenie dobrym wozem postrzegane jest za żałosny popis kmiota. Owszem, na autostradzie je...więcej

przez ~Smoku,
    2008-03-01 22:39:22

jazda po miesicie w granicach 150-200 km/h to nic niezwykłego. Do większych prędkości trzeba znać drogę i auto. to ferrari miało zbyt twarde zawieszenie.

przez ~Paweł,
    2008-03-04 01:44:35

Kolego jazda nawet z prędkością 50km/h może być głupotą ale też jazda nawet z prędkością 200km/h nie koniecznie musi być głupotą. Myślę, że każdy powinien odpowiadać za to co robi a znaki powinny być co najwyżej wskazówką i ostrzeżeniem a nie powodem, żeby kogoś karać albo też wyrażać się w o nim w taki sposób jak TY. Karać należy tych którzy spowodują wypadek jak również tych którzy dopuszczają do tego aby na drodze była latami dziura przez która giną ludzie.

przez ~W.A.S.,
    2008-09-20 23:51:04

Za odpowiedż niech posłuży tekst / wstępniak red. naczelnego w Auto moto: 9 (148 ) WRZESIEŃ 2008. Fragment tekstu dotyczy kierowców jadących z prędkością >150 km/h przez teren zabudowany stwarzających zagrożenie tragicznego w skutkach czołowego zderzenia. Autor tekstu nie nazywa ich miłośnikami motoryzacji !!! Rypie po oczach - to potencjalni zabójcy niewinnych ludzi!! przypadkowo przebywających w polu rażenia osobnika, którego natychmiast należy odizolować od sp[ołeczeństwa, tak jak terr...więcej

przez ~mika.mikael,
    2009-02-20 12:40:07

przez ~mika.mikael,
    2009-02-20 12:42:09

sorry...dla mnie to szczyt ****izmu zasuwac 200/h pożyczonym, w dodatku bez wiedzy właściciela, ferrari. I w dodatku po wspaniałych polskich drogach…

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij