[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Bieżący numer auto motor i sport

Ceny nowych aut na rynku polskim
    przez opiniolada,
    2011-11-19 17:14:20

w AMiS 12/2011 brak jest tabelek z tymi cenami ! Nawet nie sądziłem ,że lubiłem to mieć "pod ręką" w numerze. Protestuję i proszę o zamieszczenie tech cenników.

przez mariuszr,
    2011-12-02 17:21:45

\'krzysiek29\' napisał(-a):w AMiS 12/2011 brak jest tabelek z tymi cenami ! Nawet nie sądziłem ,że lubiłem to mieć "pod ręką" w numerze. Protestuję i proszę o zamieszczenie tech cenników. hehe...

przez bartekrozynek17,
    2011-12-03 11:19:44

zastanawia mnie ta fascynacja niektórych Czytelników cenami, które praktycznie co miesiąc są takie same poza sporadycznymi przypadkami

przez rooland91,
    2011-12-03 13:34:54

Szczególnie, że tabelki były niekompletne i nieaktualne o kilka miesięcy.

przez opiniolada,
    2011-12-03 20:36:39

\'rzęsor\' napisał(-a):Szczególnie, że tabelki były niekompletne i nieaktualne o kilka miesięcy... ale dają obraz poziomu cen dla danego modelu; np w AMiS jest porównanie Elantry i Octavii a w teście są podane ceny ale takie zupełnie inne niż te które zapamiętałem z salonu (piszę o Elantrze) i czytając wersję papierową nie mogę tego sprawdzić. Piszę o cenach bazowych danych modeli a nie o wszelkich możliwych opcjach .

przez rooland91,
    2011-12-05 19:48:54

Ceny bazowe są mało przydatne, gdy jeden producent daje 10 a drugi 20% rabatu.

przez ratownik,
    2011-12-10 11:43:41

Droga redakcjo !!Ja tez protestuję !!!!!!!Tabela z cenami nowych aut musi wrócić !! Tym bardziej , że mimo wycięcia stron z cenami nie zostały zastąpione innymi artykułami , a zmniejszyła się objętość czasopisma !!

przez opiniolada,
    2011-12-10 14:12:33

O a w AMiS 1/2012 też nie ma tabelki..

przez xolir,
    2011-12-11 00:06:51

Witam!W nr 12/2011 brak cen nowych samochodów oraz brak felietonu pana Obrockiego, nie brakuje natomiast przedruków. Wszystko bez słowa komentarza. Przykro mi, że pod nowym Redaktorem pismo, które czytam od początku jego istnienia, traci część swojego charakteru. Oszczędności, sprawy polityczne czy inne powody?

przez scibeusz,
    2011-12-13 21:22:47

Dokładnie!Aż się przed chwilą zarejestrowałem, żeby wyrazić swoje niezadowolenie. Każdy numer AMiS zaczynam przeglądać od końca i pierwszy artykuł zawsze jaki czytam to felieton Juliana Obrockiego. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w ostatnim numerze go nie znalazłem, jak również cennika, którego o dziwo zaczęło mi brakować tak jak koledze wyżej:)Rozumiem, że nowy zarząd to i oszczędności, ale cena od jakiegoś czasu rośnie i to chyba powinno wystarczyć, bo już AMiS jest jednym z najdroższych miesięczników n...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij