[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Bieżący numer auto motor i sport

Plebiscyt Best Cars 2015
    przez majkelb1,
    2014-10-15 17:57:10

Witam wszystkich!

Mając chwilę czasu zabrałem sę do głosowania w najnowszym plebiscycie. Wszystko szło dobrze, do momentu gdy dotarłem do kategorii SUV-y, a potem TERENOWE.
    Muszę przyznać, że pogrupowanie aut w te dwie kategorie jest conajmniej idiotyczne. Wydaje mi się, że kierowano sie tutaj jedynie wielkością auta. Jeśli coś jest mniejsze (np. Suzuki Jimny) trafia do SUV'ów, jak większe (BMW X5) to do terenówek. Beznadziejnie to głupie!
    Czyż takie auta jak wspomniane Jimny, Grand Vi...więcej

przez omaley,
    2014-10-24 14:14:03

Też przed chwilą głosowałem i uważam, że dobrze zrobiono dokonując podziału. Dlaczego? W "terenówkach" zagłosowałem na Mercedesa GL (jeden z najlepszych samochodów jakie się obecnie produkuje). Gdyby nie było podziału to BMW X1, na które oddałem głos w suvach by tego głosu po prostu nie otrzymało. Kryterium wielkości to dobry wybór do podziału. W takim plebiscycie nie można zrobić dużej liczby kategorii, 11 to i tak już sporo.
    Jak widać na przestrzeni lat, a głosuję z przerwami ale od Plebiscytu '95 li...więcej

przez majkelb1,
    2014-10-26 16:06:49

Witaj Omaley!
    Chyba nie przeczytales dokladnie mojej wypowiedzi. Gdyyby byl podzial taki jaki ja zaproponowalem moglbys oddac glos na Mesia GL w terenowkach, Na X1 w Suw'ach i jescze na cos w Crossoverach. Na Peugeota 2008 np...  Mimo wszystko uwazam, ze mialo by to wiecej sensu. Załozmy na chwile, ze chcesz oddac glos na GL'a w terenowkach i dodatkowo na X5,a nie X1 jak to zrobiles. Co sie okazuje? Okazuje sie, ze X5 walczy w tym plebiscycie z GL'em. Który lepszy? Moim zdaniem oba auta sa bliskie dosk...więcej

przez omaley,
    2014-10-26 19:38:53

Pewnie masz trochę racji, ale porównanie X5 z GL-em o to który z nich jest bardziej terenowy jest, moim zdaniem, nie na miejscu - nikt normalny przecież ani jednym ani drugim nigdy nie zjedzie w teren. To są auta konkurencyjne dla S klasy ewentualnie klasy E tyle tylko, że wyżej się w nich siedzi.
    Pozdro

przez ~NYCMSsaidway,
    2019-08-09 13:35:17

The cleaning business executes cleansing of spaces of different sizes and also arrangements. The company's professionals supply cleaning with the assistance of modern-day technologies, have special devices, and likewise have actually licensed cleaning agents in their arsenal. Along with the above benefits, red wines offer: favorable rates; cleansing in a short time; top quality outcomes; greater than 100 positive testimonials. Cleansing workplaces will certainly help keep your work environment in order for ...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij