[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Bieżący numer auto motor i sport

wlej olej
 • avatar zgłoś
  przez clotzpl2,
  2011-12-03 12:04:12

  Witam, jestem czytelnikiem Auto Motor i Sport, a wcześniej Auto International od numeru 0 w bodajże 1991 roku - z testem Jetty, Kadetta sedan i Oriona na okładce.... Dotychczas traktowałem AMiS jako pismo rzetelne i opiniotwórcze. Moim są sporty motorowe, ale pasjonują mnie także (po części zawodowo) oleje silnikowe.W artykule Wlej Olej w grudniowym numerze AMiS na stronie 78 jest tyle "półprawd", że nie wytrzymałem i się zalogowałem...Olej nr 2 - ELF Excellium LDX "kolejny w pełni syntetyczny......więcej

 • avatar zgłoś
  przez mariuszr,
  2011-12-13 16:05:53

  Z tego co się orientuje ELF Excellium LDX akurat jest olejem w pełni syntetycznym - tak przynajmniej zapewnia producent:)co do reszty to zdecydowanie się zgadzam, najbardziej podoba mi się nieścisłość i kontrast w "Platinum Maxexpert "dla laików" "

 • avatar zgłoś
  przez clotzpl2,
  2011-12-16 20:26:16

  \'straho\' napisał(-a):Z tego co się orientuje ELF Excellium LDX akurat jest olejem w pełni syntetycznym - tak przynajmniej zapewnia producent:)co do reszty to zdecydowanie się zgadzam, najbardziej podoba mi się nieścisłość i kontrast w "Platinum Maxexpert "dla laików" "Ten Elf Excellium LDX nie jest olejem w pełni syntetycznym: Jest "syntetyczny", ale nie w pełni, zresztą na butelce pisze Elf Synthetic Technology.

 • avatar zgłoś
  przez jeszua,
  2012-02-21 14:06:04

  \'rallyfan\' napisał(-a):Ten Elf Excellium LDX nie jest olejem w pełni syntetycznym: Jest "syntetyczny", ale nie w pełni, zresztą na butelce pisze Elf Synthetic Technology.Nie rozumiem dlaczego się tak upierasz, że to olej nie syntetyczny skoro producent podaje co następuje:"ELF EXCELLIUM LDX 5W40 jest najnowocześniejszym, syntetycznym olejem silnikowym zestawionym ze specjalnie wyselekcjonowanych bazowych olejów syntetycznych i dodatków uszlachetniających. Dzięki zastosowaniu najnowszej techno...więcej

 • avatar zgłoś
  przez clotzpl2,
  2012-05-31 14:16:07

  Właśnie chodzi o różnicę pomiędzy olejem syntetycznym (czy też wykonanym w technologii syntetycznej) a w pełni syntetycznym. I jest tak, że skoro proucent nie informuje, że jest olej w pełni syntetyczny, to możemy być niemal pewni, że do jego produkcji wykorzystano oleje bazowe grupy III, czyli olej mineralny hydrokrakowany.Poza tym - nie upieram się, że ten Elf nie jest olejem syntetycznym. Jest. Ale nie w pełni syntetycznym. Do niedawna prawdziwe, w pełni syntetyczne oleje silnikowe oferowali Motul i Millers Oils, obecnie chyba już tylko Millers Oils.

 • avatar zgłoś
  przez ~LorenKaw,
  2018-05-15 15:40:24

  zaklady

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij