REKLAMA

Forum - Car audio, nawigacja, CB

JAK ODPICOWAĆ ŻEBY BYŁO NA WYPASIE ???
    przez nowakadam,
    2004-12-18 11:47:05

[color=\"blue\"]NA WSTĘPIE DZIĘKÓWKA ZA ODPISANIE MI NA POPRZEDNI POST DOTYCZĄCY NAGŁOŚNIENIA W BAGAŻNIKU. TUTAJ CHCIAŁEM SIE ZAPYTAĆ CO ZROBIĆ ZA NIE WIELKĄ KASKĘ BY KIEROWCY I PASAŻERĄ ODPADŁY USZY JAK WŁĄCZYMY NA FULA NASZ SPRZĘT UMIESZCZONY WEWNĄTRZ SAMOCHODU. CO NADAJE SIE NAJLEPIEJ DO FURKI. MIŁO WIDZIANE ZDJĘCIA I KONKRETNE NAZWY + LINKI DO STRONEK ZAJMUJĄCYCH SIE CAR-AUDIEM :?: :?: [/color][color=\"brown\"]NIE PODAJE PROPONOWANEJ SUMY PIENIĘŻNEJ PONIEWAŻ CHCIAŁEM ZORIENTOWAĆ SIE CO WY WYMYŚLICIE I W JAK...więcej

przez szogun,
    2004-12-18 12:52:33

Jezuuuuuuu zmień kolory człowieku!!!!!

przez gazetka21,
    2004-12-18 14:55:55

wlasnie od tego powinienes zaczac bo moge podac ci np system za ok 80-100tys zł bez montazu Np Jednostak sterujaca SONY XES (25tyś zł) do tego system przedni Rainbow Reference (16 tys zł) to zasilone np Genesis monoblock (7 tyś zł/szt) a tu potrzebne by były min 3, Albo Soundstream Davinci Do tego subwoofer, np Focal Utopia ok 5tyś. Do tego akumulator zelowy, kondensator, kable i inne pierdoły czyli przedewszystkim sume chcesz na to przeznaczyc? wtedy dopieropomyslimy, bo musimy wiedziec z czego wybrac Tu masz stronke z cenami

przez daniello,
    2004-12-18 20:35:38

najlepiej kup glosniki allpharda czy jakos tak.niewiele kosztuja a niezle graja - przynajmniej jakis czas.zamontuj jeden w tylnym siedzeniu magnesem do tylu to bedzie laskotalo po pleckach twoja niunie. pozdawiem.

przez gazetka21,
    2004-12-19 00:38:56

Widze Woku ze pochodziz z moich dziecinnych stron Z alpharadem nie mialem stycznosci wiec na ten temat sie nie wypowiem ale podobno jak za ta cene to graja wystarczajaco Ja bym bardziej preferował zabudowe w skrzyni

przez ~Guest,
    2004-12-19 22:10:54

Alphard i car audio??? Kierowcy i pasażerom odpadna uszy a raczej opadna uszy bo to żenada....Ja wydałem około 1700zł i jestem jak na razie zadowolony z wyboru,Jednostka sterujaca Kenwood KDC-6021 - czyli żadna rewelacja, ale ma kilka przydatnych funkcji,głośniki Przód - Kenwood - dwudrożne chyba 80 watt, półka Lanzary VX610 - 160 Watt dwudrożne ( w znamionowej mocy 80 Watt)Bagaznik : Infinity Reference 1011W - wzmacniacz Magnat Classic ( zdecydowanie za słaby jak na głosnik, który ma 225Watt w RMS )Kable zasi...więcej

przez gazetka21,
    2004-12-19 23:42:01

Co do alpharada to jak wspomniałem to nie wiem jak graja... ale moge polecic np Boschmanny. Jak za te pieniadze to sprzet nawet ładnie gra tylko strasznie przekłamuja z moca...

przez ~Guest,
    2005-01-28 12:47:26

Boschman czy jakoś tam to szajs. Jak miałem 15 lat kupiłem głośńiki 6x9\" Alpharda, fajnie wyglądały i nieżle grały Takie były moje początki. A jeżeli mowa o tańszych głośnikach to Phonocar

przez ~Guest,
    2005-01-28 14:36:39

Boschman i Alphard to syf ktory kupuje sie na gieldzie zeby moc szpanowac \"duzym\" sprzetem . Jesli chodzi o dzwiek to to wlasnie jest nizina jesli nie depresja

przez gazetka21,
    2005-01-28 15:19:48

\'AZI\']Boschman napisał(-a):No nie jest to najlepszy sprzet ale jezeli ktos chce naprawde nieduzym kosztem zeby \"Uszy odpadały\" to to chyba jest najlepszy wybór

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA