[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Car audio, nawigacja, CB

Najlepsze nawigacje
    przez auto-motor-i-sport,
    2008-01-03 18:33:05

Witam!
    Jestem zainteresowany kupnem nawigacji. Myślałem nad TomTom' em. Jakie polecacie??

przez car-soft,
    2009-06-25 18:38:30

witam, mam do sprzedania bardzo tanio mapy nawigacyjne do samochodów. Kontakt : car_soft@wp.pl

przez navikor,
    2009-07-12 11:59:21

Moim zdaniem tylko tomtom

przez koala,
    2010-01-21 00:37:27

Do mio i tomtoma ja dorzuciłbym jeszcze navroada. Np. taki model http://nawigacje-gps.pl/index.php?p1442,na...automapa-xl-6-1 Według mnie bardzo fajne urządzenie. Solidnie zbudowane, poręczne i tanie (nawet przed promocją). No i swoje robi tu automapa - zdecydowanie jedna z najlepszych map.

przez somebody,
    2010-02-01 10:01:47

Zgadzam się - automapa jest najlepsza i na Polskę i Europę. Jeśli chodzi o producentów z niższej półki cenowej, ale robiących całkiem przyzwoity sprzęt, to uważam że dobre są Pentagramy, a najlepsze (a co za tym idzie droższe) są TomTomy i Garminy. Na www.nawigacje-gps.pl co chwilę jakis model jest na promocji, plus naprawdę jest w czym wybierać.

przez karmel25,
    2010-02-03 10:49:01

Z tego co wiem, tom tomy są jednymi z lepszych nawigacji. Wiele osób je kupuje i sobie chwali, ale wybrać najlepszą nawigację, jest dość ciężko, bo trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Mój tata ostatnio kupił sobie taką nawigację http://www.wasserman.pl/index.php?products...amp;prod_id=672 , bo ma najlepsze mapy, nowoczesny design. kolorowy ekran dotykowy 1GB własnej pamięci i dwa lata gwarancji;)

przez nikonek,
    2010-08-05 10:09:36

Jeśli chodzi o mnie tylko NavRoad, bardzo dobra marka dla dociekliwych.

przez monaviediament,
    2011-07-15 03:02:39

Ja obecnie posiadam Tom tom 1005 i nie narzekam bardzo dobry jest. W ostatnim czasie dużo się zmieniło w Tom Tom -ach zwłaszcza jeśli chodzi o Polskę .
    Jednak do samochodu na stałe wolałbym fabrycznie montowany. Oczywiście nie jest to dość skomplikowane ponieważ między innymi Skoda wprowadza menu Polskie i będzie dużo łatwiej niż do tej pory .

przez straho,
    2011-11-23 08:57:10

wiadomo, że najlepszy Garmin:P robią naprawdę dobre nawigacje, mega dokładne mapy, ale - niestety -niekiedy ma problem z łapaniem satelity.

przez andrzejinf,
    2011-12-08 21:44:58

osobiście polecam AutoMape.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij