REKLAMA

Forum - Car audio, nawigacja, CB

car audio kiedy i gdzie są zloty wasze osiągnięcia !!
    przez radoslaw-czerwinski,
    2004-12-17 10:06:00

jestem nowy :::Red Bull::: coś słabo w tym twmacie mam pytanka czy ktoś zwas ma już jakieś osiągnięcia w tym temacie ??? może mi ktoś powie kiedy są zloty car audio?? w samochodach najbardzij interesuje mnie wygląd 8) nio i nagłośnienie i kąkretne oświetlenie w tym kieroku sie edukuje mam zamiar otwożyć własny biznes w tym temacie pozdrawiam

przez szogun,
    2004-12-17 10:18:36

Ciężko teraz z kredytem na działalność firmy tuningowej. Starałem się kiedyś o to dowiedzieć.

przez gazetka21,
    2004-12-17 10:21:01

W internecie czesto mozna znalesc informacje na tet temat Wystarczy wpisac \"zawodySound off\" czytaj regularnie prase zajmujaca sie tym tematem tam sa informacje o tym z dosc znacznym wyprzedzeniem

przez staskowal13,
    2004-12-17 14:10:19

przez ~..::Red Bull::..,
    2004-12-17 16:05:57

ja bym kas miał na otwarcie własnego interesu mieszkam w takim mniejszym miescie i na początek jechałbym na nielegalu właściwie już jade mam duży razaż i sprzęt i tam kumplą robie jak cioś cza i narazie nik śie nieczepia o zgłoszenie tego ale zaniedługo teżeba będzie bo nawet reklam niemożna rozkleic

przez ~Jakub,
    2004-12-19 00:25:13

Kolego nie tak latwo otworzyc wlasny biznes zwiazany z car-audio.

przez ~Guest,
    2004-12-19 00:35:54

Moje nazwysko jest znane w branzy juz kilka lat, lecz gdy otwieralem wlasny zaklad, musialem duzo sie nachodzic aby dostac przedstwiaicelstwa. Dystrybutorzy dbaja o swoje produkty i nie sprzedaja ich byle komu. KOlejna sprawa to kasa i to wielka. My startowalism yz budzetem 100tys zl, i praktycznie tego nie widac, a mielismy juz wlasny garaz itd. No towar musisz duoz wydac, bo przeciesz nie bedziesz handlowal z katalogu, bo Ciebie nie beda cenili, zreszta wiele osob lubi obejrzec zanim kupia. Tak swoja droga, za...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA