[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Ciężarówki i Autobusy

Dyskusja do tematu: Bezpośrednia inwestycja koncernu Daimler AG w Polsce.

Nowa placówka Mercedes-Benz Trucks w Emilianowie pod Warszawą została oficjalnie otwarta w godzinach popołudniowych dnia 20 kwietnia tego roku.

Przejdź do artykułu
    przez ~rafix,
    2019-04-03 18:01:15

dobra lokalizacja i obsługa, zamawiałem u nich kilka sztuk actrosa doradzili, pomogli. daje 5.

przez ~Bogusz,
    2019-04-04 12:15:13

Ten salon przy S8 jest to trudno się nie zgodzić że jest w zaje lokalizacji. Często te wszystkie salony są rozsiane po takich miejscach gdzie nie sposób podjechać po drodze. Ale więcej się wypowiem jak będę zamawiał bestyjke actrosika oczywiscie, ale będę zasuwał w przyszlym miesiącu.

przez ~Kamilos,
    2019-05-22 11:27:19

Zostałem bardzo profesjonalnie przyjęty, oprowadzony i obsłużony i zgadzam się z Panami niżej – super salon, nie ma się do czego przyczepić. Może były jakieś problemy w Emilianowie na początku, ale ostatnio tego nie odczułem

przez ~Hyondae,
    2019-05-28 12:04:13

Profesjonaliści, obsługa ekstra - można porozmawiać na luzie na wszystkie tematy i na dodatek podpowiedzą co wybrać by się opłacało :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij