[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Ciężarówki i Autobusy

Dyskusja do tematu: Solaris Urbino 12 LE w wersji lite hybrid - TRANSEXPO 2018

Ważną nowość produktową, ujawnioną przez Solarisa na tegorocznym Transexpo, stanowiła odchudzona odmiana Urbino 12. Nazwano ją „niskokaloryczna” - Lite, gdyż nazwa ta odnosi się do jej największej zalety w postaci niskiego zużycie paliwa, a tym samym mniejszych kosztów eksploatacji w porównaniu z analogicznymi odpowiednikami dostępnymi na rynku.

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Sollarino,
    2018-10-28 20:49:57

    Szkoda, że z tym odchudzaniem to nieco przesadzili w kabinie kierowcy, idea słuszna, ale nie w każdym miejscu warto oszcędzać. https://www.youtube.com/watch?v=MzX2FTu_5L8

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij