[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Ciężarówki i Autobusy

Dyskusja do tematu: Z okazji jubileuszu 50-lecia firmy Kamaz 50 Kamazów w specjalnej cenie

W grudniu bieżącego roku mija pięć dekad od momentu założenia przedsiębiorstwa Kamaz. W związku z tym jubileuszem 50-lecia rodzime przedstawicielstwo tej rosyjskiej firmy – Kamaz Polska zaczyna kampanię promocyjną „50 Kamazów w specjalnej cenie”

Przejdź do artykułu
    przez ~Alex,
    2019-11-29 15:33:37

Miałem dwa 6540 i nie byłem zadowolony z tych aut. Cena niska, jakość kabiny i wywrotu słaba. Czynności eksploatacyjne należało wykonywać częściej niż w autach znanych marek. Mnie to nie przekonuje.

przez ~Kierowca,
    2019-11-30 21:53:38

Mam terenowego 4z4. Z Kamazem jest jak z pijanym. Mocny silny stodołę przeniesie.. Tylko czasami trzeba potem posprzątać czy naprawić. Ogólnie fajne autka z rosyjską optyką oceny...

przez ~Kierowca,
    2019-11-30 21:53:40

Mam terenowego 4z4. Z Kamazem jest jak z pijanym. Mocny silny stodołę przeniesie.. Tylko czasami trzeba potem posprzątać czy naprawić. Ogólnie fajne autka z rosyjską optyką oceny...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij