[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Design

Best supercar ever
    przez ~Samuraj002,
    2010-09-16 13:58:32

W założonym wcześniej przeze mnie temacie (Dream car(s)) widziałem dyskusję na temat oceniania wozów. Zainspirowany tym faktem postanowiłem stworzyć to. Wrzucamy tu fotki i oceniamy TYLKO supersamochody w skali od 1 do 10 by na końcu wyłowić ten najlepszy (o ile to możliwe ). Na pierwszy ogień idzie Nissan GT - R. Ode mnie dostaje 9,5 z tego względu, że czegoś mi w nim brakuje. Jest świetny, osiągi ma niesamowite, a moc wcale nie taką monstrualną, wygląda znakomicie i do tego każdy jest ręcznie składany. Kapita...więcej

przez mariolbien,
    2010-09-16 14:12:09

to jest duński supercar:[img]http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_graf/122953350428087177.jpg[/img]Jest kozak. 7l V8, 1104 kunie, 1430 niutków, 3 sekundy do setki, napęd na tył+szpera+6biegów, Vmax 375.Tylko 15 sztuk.

przez ~POSTER,
    2010-09-16 14:26:48

Oj tak,zenovo jest fantastyczny

przez jetovator,
    2010-09-16 14:32:46

nie jara mnie co do gtra to po drodze tym też pojeździsz i tragedii raczej nie ma. ale żeby nie było to nie jeździłem nim więc tak do końca to nie wiem co do samego tematu to tak to ciężko ogarnąć raczej będzie. jest tyle wypasionych bryk i tyle osób, że każdy ludź będzie miał swojego supercara. tak mi się wydaje przynajmniej trzeba by to zrobić chyba inaczej. dać propozycje supercarów i wtedy na dany model głosować bo inaczej to chyba sensu nie ma...

przez ~Samuraj002,
    2010-09-16 15:12:55

Z taką koncepcją właśnie powstał ten temat i myślałem, że najpierw będą wypowiedzi na temat Nissana. Jeśli chodzi o ten duński wynalazek, cóż, parametry robią wrażenie, choć dziwię się, że przy takiej mocy auto nie pojedzie 400 km/h. Design średnio mi się podoba. Takie trochę pomieszanie z poplątaniem i kwestia nadrzędna, jak się to prowadzi? Nie sztuką jest zbudować supercar o osiągach rakiety, a na zakrętach by wypadał. Ode mnie dostaje "jedynie" 7,5.

przez pablo77,
    2010-09-16 16:09:59

Według mnie jeśli chodzi o design to nie ma pomieszania. Ostre krawędzie + okrągłe światła dobrze się tu sprawdzają a i obawiam się, że nie ma takiej opcji aby się źle prowadził na zakrętach. Wygląda kosmiczne ale jak dla mnie rewelacyjnie.

przez ~Samuraj002,
    2010-09-16 20:45:11

Jak to mówią, pierwsze wrażenie jest mylne. Trochę źle go oceniłem i wcale nie wygląda tak źle. Daję 8 od siebie.

przez girl,
    2010-09-16 22:38:28

Ferrari 458, za****iście wygląda i ma osiągi jak Enzo, ciekawe co bedzie jak zrobią Scuderię.

przez ~Samuraj002,
    2010-09-16 23:56:57

Jeśli zrobią. Na torze bodajże jest nieco wolniejsze od Enzo, ale minimalnie, poza tym upchali tam taką moc, że klękajcie narody. Wygląda też kapitalnie. Śmieszy mnie jedynie rozwiązanie z cyfrowym prędkościomierzem, bo jak coś chcemy ustawić np. z radiem to prędkościomierz znika i wyświetlają się opcje radia, a my jedziemy i nie wiemy ile. Świetne wytłumaczenie przed policją. Ode mnie leci pełna dycha i wcale nie dlatego, że w temacie "Dream carów" figuruje u mnie na liście.

przez marecikon33,
    2010-09-17 00:54:48

Ale przód ma trochę z Lambo zgapiony ;/ Poza tym fajne, ale nie najfajniejsze z samochodów z konikiem w znaczku.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij