[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Design

Jak się wożą gwiazdy
    przez nolit,
    2010-04-12 17:30:34

Przydałby się jakiś powiew świeżości na forum. Oprócz stosu tematów z markami jest też wioska tuning, supersportowe, galeria wnętrz. Przejęty nieco losami forum i apelem Espera zakladam nowy temat, bo mam taką wizje. Temat rodem z TVNu. Wrzucamy powózki sław, oczywiście nie te seryjne, bo to nie jest jakieś forum exotic series, ale te przerabiane i godne jakiejkolwiek uwagi. Na początek pozwolę sobie podrzucić krążowniki czarnuchów i białasów ze środowiska rapsowego wiaaaadomoXzibit na Gumballu w wielkim bucie a...więcej

przez bartekrozynek17,
    2010-04-12 17:46:32

propsy za topic, ale widze kolesie gustem nie błyszczą

przez nolit,
    2010-04-12 17:50:38

Jakby skorzystali z opcji rejestracji na naszym forum to na pewno by do tego nie doszło

przez bartekrozynek17,
    2010-04-12 17:50:50

w tym miejscu nie mogło zabraknąć tego zestawienia:[img]http://img291.imageshack.us/img291/3066/dodaprzyjaciolmi3328631.jpg[/img]

przez nolit,
    2010-04-12 18:02:39

Mucha by ją rozjechała

przez karolnowi,
    2010-04-12 18:05:10

No i oczywiście bmw TDF'a

przez pablo77,
    2010-04-12 18:06:39

Szczerze ? Wszystkie fury dla mnie wieśniackie...znaczy same samochody wiadomo fajne ale każdy ma taki dodatek, że nie chce się na to patrzeć, a więc:Xzibit - zupełnie nie trafiony pomysł z malowaniemAkon - felga lipaDr.Dre - j.w.Chamillionaire - uważam, że felga zdecydowanie za duża, brak zachowania klasyki odpowiedniej dla tego modeluT.I i Challenger - felga :|Young Jeezy - Murcielago LP640 - j.w + malowanie tej felgi beznadziejneSoulja Boy i jego Souljajsler 300C - grill + malowanie zupełnie mi nie podchodzą,...więcej

przez nolit,
    2010-04-12 18:50:41

Przecież Jacuś ma już nowe BMW, co Ty teledysków nie oglądasz? heheKarol, od kiedy na Gumball maluje sie samochody? Lil Bow Wow - to już chyba nawet komentować nie trzeba :/dlaczego? poza tą felgą w Bently reszta wg mnie OK

przez lolekseo,
    2010-04-12 19:56:36

Pozwól Karol, że odpowiem za Ciebie... Typowe amerykańskie bezguścia "upiększane" dla szpanu. Choć ja tutaj go nie widzę.Akon, wybór modelu słuszny, ale felga z Tesco.dla mnie to wszystkie zdjęcia co pokazałeś pochodzą właśnie z tego hipermarketu

przez verynice,
    2010-04-12 20:18:11

Jednak ci raperzy nie mają gustu. Jak już się dochapią, to wkładają tą kasę we wszystko co możliwe, najbardziej mi CLSa szkoda i 300C, bo lubię te auta bardzo, ale jedynie do Lambo Elliotki się przyczepić nie mogę. Ale resztę Murzajów to należałoby

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij