[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Design

Zmiana koloru auta
    przez robert89,
    2010-01-26 15:51:10

- tel_071/3743826 | fax_071/7220405 | gsm_501448570 | www.reklamawizualna.pl

przez mariolbien,
    2010-01-26 16:04:00

Ja widziałem w galileo o tym A tak w ogóle to się ci dziwie, że nie widziałeś tego na żywo. Taryfy sprowadzane z niemiec są właśnie oklejane w beżową folie, a pod spodem maja najczęściej czarny lakier bo czarne auto się lepiej sprzeda(tak powiedział gościu od taksówek w galileo).Ed.No i na forum chyba była Bora właśnie w matowej folii i zdjęcia z obdzierania.

przez robert89,
    2010-01-26 18:32:57

No o tych taryfach z niemiec słyszałem, potem zrywają folię, cofają licznik i niby od dziadka mało jeżdżone Ale jeszcze nie widziałem na żywo auta oklejonego taką folią do zmiany koloru

przez bartekrozynek17,
    2010-01-26 19:06:59

generalnie to bardziej popularne niż by się mogło wydawać. Na zlotach w DE od cholery aut stoi właśnie tak zrobionych, według gustu ownera na dany sezon. Jeśli temat jest dobrze ogarnięty, porządnie przygotowane auto i dobrze położona folia, to czemu nie. Trza tylko dobrze przyjrzeć się jak kładą na zagięciach, w progach, łączeniach elementów itp. No i nie byłoby źle, żeby sobie zaraz z nimi dogadać, że w dowolnym momencie można podjechać i zerwą to bez śladu.Mam tylko jedną prośbę - nie klej folii imitującej carbon...

przez robert89,
    2010-01-26 19:16:07

Mam tylko jedną prośbę - nie klej folii imitującej carbon...O takie coś mnie nie posądzaj, raczej mam taką wizję:Felgi (wzór takie jak moje)i auto w takiej kolorystyce:[img]http://img35.imageshack.us/img35/254/dscn0446z.jpg[/img]Zobaczymy co z tego wyjdzie, najpierw musze auto poskładać do kupy

przez bartekrozynek17,
    2010-01-26 20:18:24

honestly - jestem na nie Wszyscy mają białe auta. Rozumiem - kupujesz auto z białym lakierem to nie masz wyboru. Ale jak robisz pod siebie... Nie da się cosik oryginalniejszego? Oczywiscie będzie wyglądać fajnie, ale nie wniesie nic nowego na scenę w PL

przez amator-ksi%c4%85%c5%bcki,
    2010-01-26 21:05:44

\'esper\' napisał(-a):Mam tylko jedną prośbę - nie klej folii imitującej carbon...Kumpel ma właśnie na aucie te fajną karbonową z 3M. Sam kleił i wyszło mu to całkiem fajnie: . Jedna firma która się tym zajmuje, już nie pamiętam nazwy, ma Fabie kombi całą tym karbonem oklejoną, super to wygląda. Innych kolorow jest od groma, w 3M mają ogromny wybór. Sam pomysł na oklejanie imo fajny.

przez robert89,
    2010-01-26 21:08:21

\'esper\' napisał(-a):honestly - jestem na nie Wszyscy mają białe auta. Rozumiem - kupujesz auto z białym lakierem to nie masz wyboru. Ale jak robisz pod siebie... Nie da się cosik oryginalniejszego? Oczywiscie będzie wyglądać fajnie, ale nie wniesie nic nowego na scenę w PL Dlatego właśnie chcę zdecydować się na foliowanie a nie malowanie bo jest to w pełni odwracalne i w każdej chwili mogę z takiej koncepcji zrezygnować

przez bartekrozynek17,
    2010-01-26 21:35:10

etam, carbonfolia jest do kitu, jaka by nie była - widać z daleka że to tylko folia. Takie show but no go. Wygląda akceptowalnie do czasu, gdy nie zobaczysz na własne oczy prawdziwego carbonu. A Fabkę pamiętam z MTMoto. Nie chciałbym, żeby moje auto było tak oklejone. I nie chodzi mi o carbon, ale przywiązywanie uwagi do szczegółów. Parę bugów było.

przez kd35,
    2010-01-26 21:38:09

jak zrobi ktoś kto się na tym naprawdę zna i zrobi to za****iście to czemu nie? znudzi ci się kolorek zrywasz i wybierasz nowy. i chyba lakier tak nie cierpi jak go ktoś przyrysa?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij