[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Eksploatacja samochodu

Jakie wycieraczki do auta?
 • avatar zgłoś
  przez ~KamilStarewski,
  2017-07-09 22:46:04

  Cześć, chciałem Was zapytac jakie dobre wycieraczki mozecie mi polecić, bo szukam już czegoś porządnego, a nie co kilka miesięcy zmiana. Liczę na pomoc :)

 • avatar zgłoś
  przez ~BartekK,
  2017-07-10 08:27:46

  Witam, na swoim przykładzie mogę Ci polecić tylko jedno miejsce a mianowicie Visee. Producent wycieraczek płaskich, które moim zdaniem pod względem jakości wykonania, trwałości oraz zbierania wody są najlepsze. Mają kilka linii, ja po kilku latach dopiero niedawno zmieniłem na nowe AquaTec posiadają najwyższą trwałość dzięki użyciu piór z mieszanki gumowej AQUATEC, do tego z metalowym mocowaniem i po całej długości zużywaj się równomiernie. Mam nadzieję, że pomogłem :)

 • avatar zgłoś
  przez ~AdamNowik,
  2017-07-13 21:12:52

  Dokładnie nie wszędzie można znaleźć dobre wycierczki ja sam polecam zdecydowanie Visee i forumowicz powyżej ma całkowitą rację. Visee zadbało o wszystko od możliwości doboru ich na stronie, przez dostępny wybór w 3 liniach po dokładną instrukcję montażu. Pełen profesjonalizm!

 • avatar zgłoś
  przez ~AdamNawełko,
  2017-07-19 11:01:34

  Ja juz przetestowałem mnóstwo wycieraczek w swoim zyciu i na razie ze wszystkim mogęnajlepiej wypowiedzieć się o Visee. Teraz używam w moim audi A3 VarioClip. Dobrać można je do swojego auta już na ich stronie, tak samo jest z instrukcją montażu. Bardzo dobrze trzymaja się jeżeli chodzi o metalowe mocowanie, równo się zużywają i nie wymieniałem ich juz od ponad roku. Oby produucent utrzymał poziom ten poziom :)

 • avatar zgłoś
  przez ~SewerynWlazło,
  2017-07-23 22:46:58

  Macie calkowitą rację, w tym zakresie akurat Visee odgrywa główną rolę wśród najlepszych producentów wycieraczek do szyb. Specjalnie przygotowana mieszanka kauczuku, porządnie wykonane metalowe mocowanie i do tego areodynamiczne pióro. Konkretna robota!

 • avatar zgłoś
  przez ~JackowskiMIrek,
  2017-08-01 12:02:16

  Jeżeli ktoś ma jeszcze auta ciężarowe to warto zaznaczyć, że dla nich również Visee przygotował specjalne wycieraczki. Warto zapoznać się z ofertą i też od razu jest możliwość ich doboru w zaleznosći od potrzeb już na stronie, tak samo z instrukcją obsługi. Myślę, że na pewno się nie zawiedziecie.

 • avatar zgłoś
  przez ~KacperSz.,
  2017-08-08 09:29:01

  Visee stworzyło modele wycieraczek do aut osobowych, ciężarowy i autobusów, także jak najbardziej można znaleźć coś dla siebie. Szczególnie, że na stronie od razu jest narzędzie do ich doboru w zależności od tego czym jeździmy. Wysoka jakość w dobrej cenie.

 • avatar zgłoś
  przez ~NatanKrynek,
  2017-08-15 15:03:27

  W takim razie widzę, że i ja muszę się osobiście przekonać jak wycieraczki produkcji Visee się sprawują. Moim pierwszym wyborem będzie model Aquatec także oczekujcie również i mojej opinii!

 • avatar zgłoś
  przez ~MarekDek,
  2017-08-20 23:12:13

  Ja juz od ponad roku zacząłem używać wycieraczek produkcji Visee i kolejnym moim zakupem również będzie model Aquatec. Świetnie wykonane, nie ma się prraktycznie do czego przyczepić, a to co ich wyróżnia przede wszystkim to świetne meatlowe mocowanie całego pióra.

 • avatar zgłoś
  przez ~Sebastian48,
  2017-08-25 08:12:36

  Przekonaliście mnie do tych wycieraczek, już wydrukowałem sobie rabat i czas wybrać się aby je kupić. Jak już je zamontuje to dam znać po pierwszych testach. Dzięki i pozdrawiam :)

 • ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij