[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Fiat

Fiat Zmiana CZasu
    przez mens-health,
    2008-10-13 14:45:02

Był ktoś w weekend w salonach Fiata ?? Przyznam ze promocja była konkretna,na niektórych modelach taniej nawet do 20tys.Ja kupiłem żonie Pande ,ale opłacało sie czekać na takie oferty promocyjne.

przez ~niki,
    2008-10-14 00:21:11

a ja kupilam sobie czarnego fiata bravo, dzieki temu ze opuscili mi nawet 19 % to mam w nim takie wyposarzenei jakei sobie wymarzylam, jeszcze tylko przyciemnie sobie delikatnei szyby i bedzie auto w 100 % doskonałe

przez ~Ciekawy,
    2008-10-14 09:46:07

A moze ktos rzucić szczegolowymi cenami? Interesuje się zakupem Cromy.

przez ~lm648,
    2008-10-14 19:41:26

Żadna atrakcja. Cośkolwiek za późno ten czas zmieniają. Dopiero wtedy jak tracą klientów na rzecz np. Skody. A takie ceny powinny być od samego wprowadzenia tych modeli do sprzedaży (do tej pory to było zdzierstwo za Fiata, którego linia modelowa nie przetrwa nawet 5 lat np. Stilo itp.) . Natomiast w świetle kryzysu finansowego nie mają wyjścia muszą to zrobić - inaczej popłyną.

przez ~Czytelnik,
    2008-10-15 00:07:42

Czy to prawda, że Fiat jest zardzewiały już na prospekcie?

przez ~doro,
    2008-10-15 01:10:27

fajnie ze fiat tak dba o portfele klientow 19 % na nowym aucie to juz bardzo duzo skusiłbym sie na takiego bravo albo crome

przez ~misiek,
    2008-10-18 20:35:36

Jasne! buhaha Dlatego skoda wstrzymuje produkcję bo tyle ma zamówień a Fiat produkuje pełna parą bo nikt jago aut nie kupuje ?

przez ~Grzegorz,
    2008-10-18 21:03:39

Daj spokój, jak kiedyś Pandę pomyliłem z Toi Tojem, i kto wie jakby się to skończylo, gdyby nie kumpel, który był mniej urżnięty.

przez ~agator,
    2008-10-30 22:41:03

ja w weekend nie bylem, ale ostatnio w tygodniu, bo a promocja nadal trwa, jestem szczesliwym posiadaczem nowego faita bravo, a zaoszczedzilem prawie 20 tysiecy złotych

przez ~michalek,
    2009-01-05 17:26:01

a teraz promocje są jeszcze lepsze, bo Fiat wprowadził Roczne ferie tak to się nazywa, a po prostu biorąc kredyt na fiata zaczyna się go spłacać dopiero po roku, świetna sprawa oprocentowanie bardzo niskie, zobaczcie na stronce

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij