[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fiat

promocje u Fiata
    przez mens-health,
    2009-01-06 21:21:20

a wiecie już o nowej promocji u Fiata, \'Roczne ferie\' się nazywa, ceny teraz jeszcze niższe, a w weekend od 9 do 11 będą drzwi otwarte w salonach fiata:) warto pójść , zobaczcie stronkę

przez ~kornik,
    2009-01-09 00:13:42

miło słyszeć o czymś takim bo właśnie jestem w trakcie wybierania nowego samochodu i może to będzie fiat, w sumie stylistyka i parametry techniczne mi odpowiadają, a po promocjach widzę , że ceny też są bardzo atrakcyjne ale muszę wybrać się w sobote na te drzwi otwarte i wypytać o wszystko na miejscu, a za stronkę dziękuje, przydała się

przez ~blimp,
    2009-01-09 12:15:09

dobrze, ze zrobili platnosc pierwszej raty po roku od nabycia. teraz ludzie sa tak przestraszeni kryzysem, ze pewnie to troche zlagodzi kiepska sytuacje, chociaz z drugiej strony, oferta obejmuje osoby fizyczne, ktore najmniej maja co sie bac kryzysow swiatowych.

przez ~norek,
    2009-01-16 21:23:58

a ja kryzysu się nie boję i kupiłem fiata fiata bravo w weekend byłem na drzwiach otwartych, a pierwsza rata zupełnie bezstresowo dopiero za okrągły roczek

przez ~romek,
    2009-01-23 22:56:02

a teraz jest jeszcze lepsza promocja u fiata, kredyt na 5 lat i hit, oprocentowanie 0%, no coś takiego to na prawdę się opłaca , chyba się skuszę na Bravo

przez ~kelly,
    2009-02-26 23:57:31

Proponuję zajrzeć jeszcze do Forda i zapoznać się z ich ofertami i nowymi modelami. Ka i Fiesta są tanie że chyba nawet nie potrzebują promocji

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij