[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fiat

zadowolony!
    przez mens-health,
    2008-01-02 12:20:09

Długo zastanawiałem się co wybrać. może aurisa? może astrę lub focusa.... chyba najbliżej do focusa mi było, ale mając dobre chwwile z poprzednikiem Bravo - modelem stilo - wziąłem Bravo.Samochód b. dobrze wyposażony już od tańszych wersji. Przeuroczy, lecz z kiepską widocznością tył.... trodno, są czujniki parkowania i z ładnymi i dobrej wielkości lusterkami zewnętrznymi. silnik 1.4 turbo ładnie brzmi, ładnie ciągnie od dołu i niedużo pali - astra 1.6 wzięła by o 2 litry więcej --- wiem, bo szagier jeździ taką...więcej

przez ~michal8937,
    2008-01-02 21:04:21

mialem to auto przez tydzien na jazdach testowych w wersji emotion z silniekiem 1.9 m-jet 120KM i musze przyznac,ze zostawilo po sobie bardzo pozytywne wrazenia,lecz ten silnik nie nalezy do cichych. Zastanawiam sie nad zakupem tego auta lecz chyba bedzie to wersja .1.9 M-Jet w wersji 150KM,lub w wersji 1.4 T-Jet 120KM ale jedno lub drugie na pewno w wersji Emotion. Jedyne co mi sie nie podobalo to krotkie siedziska przednich foteli,a co do Stilo to ciesze sie,ze tego auta jednak nie kupilem,poniewaz w wersji 5...więcej

przez ~albercik,
    2008-01-03 11:17:39

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Gratuluję Fiacika Bravo! Uważam, że jest to najciekawsza propozycja w klasie compact. Fiat znowu udowadnia, że włosi naprawdę potrafią narysować piękne linie.Jestem zainteresowany zakupem (za jakiś czas) samochodu, który wcześniej posiadałeś, czyli Stilo. Jak oceniasz to autko po dłuższym użytkowaniu? P.S. Miło spotkać kogoś, kto nie kpi i nie ubliża słysząc słowo Fiat. Większość tego typu \"fachowców\" nigdy pewnie fiatem nie jeździło.

przez ~nowe Bravo:),
    2008-01-04 16:47:32

Witam!Pragnę odpowiedzieć na Twoje zapytanie o Stilo. Przed prawie 4 lata użytkowałem 3-drzw model z silnikiem 1.2 16V i 6-biegową skrzynią. Samochód był nowy z salonu. Od samego początku zaskakiwał mnie na plus. Przede wszystkim silnik - bardzo oszczędny, ani jednej usterki, cichy i równo rozwijający moc... gdy trzeba szybko wchodził na obroty. Na co dzień nie zauważałem braku mocy w tym 1230 kg aucie. Faktem jednak jest że jeździłem sam lub z narzeczoną. Skrzynia biegów to strzał w \"10\". Precyzyjna, żadn...więcej

przez ~albercik,
    2008-01-08 08:15:28

Dzięki za naprawdę wyczerpującą odpowiedź. Pozdrwawiam serdecznie!

przez ~michal,
    2008-01-10 21:43:00

masz wersje 120 czy 150KM? ja ze zpalaniem?

przez ~nowe Bravo,
    2008-01-18 11:46:07

moja wersja to 120 koni. trochę szkoda że nie 150 ale silniek ładnie ciągnie i nie ma dziuru przy dole więc OK:) a spalanie nieźle: miasto teraz w okresie zimowym 8 l/100 km (ale jak bardzo cisnąć od świateł do świateł to ok. 9,5) a na trasie najniższe zmierzone wyszło 5,4 l/100 km. Uważam więc że jest bardzo OK:)

przez ~michal,
    2008-01-23 21:07:20

a takie po prostu srednie spalanie jakie wyswietla aktualnie komputer? zastanawiam sie nad ta wersja T-Jeta lub jesli bede mogl sobie pozwolic na 150KM M-Jeta. Zastanawiam sie ,czy jest sens dopalcac te 10tys zl. Nie chce wersji w benzynie 150KM z powodow ekonomicznych,a M-Jet 120KM juz powoli wychodzi ze sprzedazy i jakos na jazdach probnych mnie nie powalil(sr. spalanie 6,5l/100km i jest dosc glosny). moge prosic o jakis kontakt?

przez ~nowe Bravo,
    2008-01-29 11:06:16

Michał.Jeśli chodzi o takie wskazania na komputerze, to w okresie (niby)zimowym - grudzień, styczeń - wyświetlacz pokazje mi 6,9-7,3. Wygląda to tak, że od poniedziałku do piątku jeżdzę po mieście a w sobotę, niedzielę robię traskę 2 razy po 60 km do przyszłych teściów. Uważam że to wynik bardzo dobry.Co do diesla - fajny jest niby, ale przód auta jest wyraźnie cięższy, przez co trudniej szybko przekakiwać po zakrętach i w czasie hamowania bardziej się na asfalt kładzie. A te 10 tys. więcej.... hm, jeśli przejeż...więcej

przez ~Jacer,
    2008-02-04 21:31:47

kupilem fiata wyprzedaz rocznika za 54900 a po tygodniu zmienili cene na 48900 . nigdy wiecej tej firmy

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij