[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Forum - Forum techniczne

Napraw skrzyni biegów - Warszawa i okolice, gdzie?
    przez ~TomaszRadzyński,
    2017-07-13 07:49:05

Cześć, chciałem zapytać gdzie w dobrej cenie można naprawić skrzynię biegów? Szukam jednak sprawdzonych miejsc. Z góry dzięki :)

przez ~Rafał45,
    2017-07-17 08:58:33

Ja prowadzę firmę budowlaną. Mam kilka busów, a już 3 razy w różnych musiałem robić skrzynię biegów. Robiłem wszystkie w Auto Józefów pod Warszawą. Mają dużo lepsze ceny niż w stolicy i na prawdę robią kawał roboty. Terminowi i jeszcze nie zdarzyło mi się abym musiał do nich wracać z reklamacją.

przez ~EmilSpieszyński,
    2017-07-19 10:38:49

Tutaj jak najbardziej godze się z Rafał45. Byłem w wielu serwisach w przypadku skrzyni biegów. Jedni mówili że nie da sę nic zrobić, inni że naprawa będzie kosztowała kilka tysięcy w BMW x5. Ostatnim ratunkiem był Auto Jozefów. Umówiłem się na oględziny i powiedzieli mi że za 5dni powinna byc juz gotowa. Mocno się zdziwiłem, szczegolnie że cena była duzo niższa niż inni proponowali. Na umówiony dzień przyjechałem i już wyjechałem autem z warsztatu. Od tego momentu zrobiłem prawie 23tys.km a skrzynia chodzi ładnie. Polecam :)

przez ~KubaKamiński,
    2017-07-24 01:28:42

Dokładnie warto szukać i pytać, aby móc znaleźć te najodpowiedniejsze miejsca do naprawy , tak ciężkiego elementu jak skrzynia biegów. Mają wieloletnie doświadczenie, a ja z ich usług korzystałem kilkukrotnie i jeżeli rzeczywiście masz problem w tym temacie to umów się do nich na diagnozę. Nie pożałujesz :)

przez ~PawełDerończyk,
    2017-07-31 08:10:07

Auto Józefów to warsztat którego nie można pominąć, przy wyborze miejsca do naprawy automatycznej skrzyni biegow w autach, ciężarówkach czy sprzęcie budowalnym. Potrafią poradzić sobie z każdym problemem. Maja bardzo duże doświadczenie co potwierdzają roczną gwarancją bez limitu kilometrów. W stolicy lepszego miejsca w tak dobrej cenie nie znajdziesz.

przez ~Danielon99,
    2017-08-16 07:39:26

Zgadzam się. W Warszawie i okolicy nie słyszałem o lepszym serwisie gdzie zajmują się właśnie skrzyniami automatycznymi z tak dobrymi recenzjami wśród klientów. Rzetelni i uczciwi. Naprawy wykonywane terminowo z pisemną gwarancją na 1 rok bez limitu kilometrów. Moim zdaniem warunki są bardzo dobre, także obyś podjął dobrą decyzję :)

przez Kolento,
    2017-08-22 12:28:10

Auto Józefów, słyszałem o tym zakładzie. Kumpel stacjonuje w warszawie i chyba z 3 razy korzystałz usług tego warsztatu.

przez ~AdamTomasik,
    2017-09-06 10:23:02

Auto Józefow to serwis który tak jak mówicie charakteryzuje się rzetelnością i uczciwocią. Nie miałem żadnych problemów przy współpracy z nimi. Dokładni i terminowi w tym co robią, dlatego można śmiało bez obaw powierzyć im swoje auto do naprawy. Na pewno będzie dobrze ;)

przez ~Jacek,
    2017-12-08 09:04:50

Jak najbardziej warto. Mechanicy mają duże umiejętności i odpowiednio wyposażone stanowiska. Można się dogadać co do ceny i terminów.

przez tadek84,
    2018-01-23 15:53:05

Witam , Warszawa i okolice. Regenaracja i naprawa zawieszenia w Aucie francuskim. Szukam sprawdzonych miejsc . Znalazłem to miejsce https://tylnabelka.pl/ Franceautoservice Jest ten serwis godny Polecenia? Z góry dzięki za pomoc :-)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij