[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Forum techniczne

Regenerator silnika
    przez zyhys,
    2016-01-15 19:24:10

Jestem ciekawy Waszej opinii na temat regeneratorów do silników. Zależy mi na czymś naprawdę dobrym (cena nie gra tu roli). Coś co da kopa bo czuję ostatnio że moc mojego silnika delikatnie spadła. Opinie proszę jakoś uargumentować.

przez paluch686,
    2016-01-18 11:08:17

Jestem ciekawy Waszej opinii na temat regeneratorów do silników. Zależy mi na czymś naprawdę dobrym (cena nie gra tu roli). Coś co da kopa bo czuję ostatnio że moc mojego silnika delikatnie spadła. Opinie proszę jakoś uargumentować.

Około rok temu przy przebiegu niecałe 200 tyś km używałem regenerator od XADO. Coś takiego chyba: http://regeneratory.pl/do-silnikow/31-xado-1-stage-atomic-maximum-225ml.html. Było potem czuć nieco większą moc silnika, jak się depło to lżej szedł. Miałem Forda ...więcej

przez zyhys,
    2016-01-19 14:31:40

Około rok temu przy przebiegu niecałe 200 tyś km używałem regenerator od XADO. Coś takiego chyba: http://regeneratory.pl/do-silnikow/31-xado-1-stage-atomic-maximum-225ml.html. Było potem czuć nieco większą moc silnika, jak się depło to lżej szedł. Miałem Forda Modeo wtedy. Teraz mam nowe auto i na razie nie potrzebuję ale polecić mogę, ale używałem tylko XADO.

Różnica o ktorej piszesz byla do wyczucia od razu po użyciu? To nie był efekt placebo :chytry: ?

przez paluch686,
    2016-01-29 09:45:11

Nie, nie był. Jak masz długo auto i jeździsz to powinieneś wiedzieć, ze takie rzeczy sie po prostu czuje. Czujesz jak depniesz i to nie to samo co kiedyś. I to własnie było czuć. Nie ma mowy o efekcie placebo.. -_-

przez makumba,
    2016-02-08 08:34:29

Efekt placebo :D

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij