[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Forum techniczne

co na rysy??
    przez karmel25,
    2010-01-15 11:56:15

Ja mam problem z lakierem, a dokładniej z rysami;/ Niestety jak pojechałam na zakupy i zaparkowałam na parkingu. Po powrocie ze sklepu okazało się, że ktoś mnie "zarysował" nie wiem czy koszykiem czy czymś innym, ale w każdym bądź razie mam dużą rysę na zderzaku;/ Chciałam was zapytać czy takie woski, które usuwają rysy są skuteczne???? Będę wdzięczna za podpowiedzi co robić w tej sytuacji;/ rysa nie jest duża więc nie chcę jeszcze jechać z tym do lakiernika.

przez esper,
    2010-01-15 14:48:03

znam ten ból, takie rzeczy doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Na mój stan wiedzy zależy wszystko od głębokości rysy. Jak jest "do białego" czyli do podkładu, to "dupa zbita". Ale jak poszła tylko wierzchnia warstwa, to spokojnie pastą powinieneś to wyprowadzić. Podobno pasta Tempo od K2 daje radę w tym temacie

przez karol-fazer,
    2010-01-15 15:30:46

Zdecydowanie Tempo od K2 da radę, też znam ten ból, również z motocykla i porysowanego baku od kluczyków czy suwaka. Schodzi ładnie tylko trzeba się do tego przyłożyć a reszta to tak jak Esper mówi - jak rysa głęboka to nie ma zmiłuj.

przez somebody,
    2010-01-18 09:48:27

Mi porysowali przed klubem na imprezie. Od tego czasu jeżdżę na na imprezy taksówką. Ale nie ma tego złego - przynajmniej mogę pić Na zarysowania kolega z pracy polecił mi kupno wosku autoglyma. Faktycznie po zaaplikowaniu jest efekt: mniej widać rysy, bardzo się błyszczy i mam wrażenie, że trochę mniej łapie brud. Jest dość wydajny, naprawdę dobra rzecz.

przez maciekdj,
    2010-01-20 21:47:01

najlepszy sposob jaki ja znam to dokladne umycie miejsca gdzie zamierzamy polerowac, lekkie zmatowienie papierem sciernym 2000 na wode, pozniej polerka na maszynie wolno obrotowej, najlepiej pasta polerska gdzie tez jest wskazane dodawanie wody ( oczywiscie przy pomocy specjalnej nakladki i polerujemy z wlosem ), efekt po takich zabiegach jest naprawde niesamowity. Zupelnie jak nowy lakier

przez karmel25,
    2010-01-25 10:20:30

dzięki dzięki za pomoc. na szczęście rysa nie jest zbyt głęboka więc chyba dam sobie radę z tą rysą za pomocą jakiegoś wosku. Zastanawiam się nad kupnem tego autoglym... czy ktoś z was może używał tego środka?? Będę wdzięczna za każdą opinię..... Chociaż tempo też wygląda dobrze;) może porównacie, co się bardziej opłaca kupić??

przez mopis,
    2012-09-14 23:44:25

Na rysy słyszałem, że pasta tempo dobra jest.

przez kijanka48,
    2012-09-21 10:18:58

'mopis' post='1047661017' date='Sep 14 2012, 21:44']Na rysy słyszałem, że pasta tempo dobra napisał(-a):
    Popieram. Niektorzy używają też specjalnych kredek.

przez samuraj,
    2012-09-21 12:30:19

Nie praktykowałem kredek, ale taki sposób wygląda na tani i służy chyba po prostu temu, żeby rysy nie było tylko widać. Taka robota na pół gwizdka i po łepkach.

przez coffeenka,
    2012-10-11 18:31:36

Na początku tego tygodnia też miałam przykry wypadek z zarysowaniem samochodu. Wymieniałam opony na zimówki i pracownik w serwisie bardzo niefortunnie zrobił mi rysę przez cały bok samochodu. Naturalnie sam zaproponował od razu, że to naprawi. Użył właśnie pasty Tempo i w sumie nie ma prawie w ogóle śladu.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij