[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Forum techniczne

co na rysy??
    przez tercjusz,
    2012-10-15 13:57:34

'kijanka48' timestamp='1348215538' napisał(-a):
    Popieram. Niektorzy używają też specjalnych kredek.
    Zapomnij o kredkach, po pierwszym myciu będzie po sprawie.

przez niepa,
    2012-11-10 14:45:11

Tempo jest pastą dość mocno ścierną tak słyszałam, czy nie będzie tego widać po sąsiednich obszarach rysy gdy się ją usunie? Tzn. czy da się zrównać żeby jedno miejsce nie było bardziej wypolerowane niż reszta samochodu.

przez big,
    2012-12-04 12:53:28

Zależy jaka rysa, jak głęboka? Jeśli chodzi o kosmetyki to polecam do pracy recznej np. Ultimate Compoud od Meguiars oraz żółty pad do nakładania.

przez malachm,
    2012-12-07 14:11:06

Również poszukuję dobrego środka na rysy. Polecicie jakąś pastę, która jest dobra na rysy dość powierzchowne.

przez big,
    2012-12-10 12:43:28

Malachm, przeciez powyżej ci juz napisałem. Tylko, że przed użyciem środka ściernego najpierw porządnie umyj auto. Następnie użyj glinki, aby oczyścić lakier i zobaczyć z czym masz do czynienia (chodzi mi o rysę. Jej głebokośc i wiekość),) a dopiero potem stosuj środek ścierny. Do ręcznego stosowania polecam - jeszcze raz - Meguiars Ultimate Compoud i żłóty pad do rozprowadzani/wcierwania,. Nastepnie zaopatrz sie w mikrofibrę (moze byc np. Jan niezbedny)a by miejsce po użyciu środjka ściernego wypolerować. Po ta...więcej

przez malachm,
    2012-12-10 13:03:26

O widzisz, takiego łopatologicznego przepisu mi właśnie brakowało. Dzięki wielkie Big będę musiał na dniach zastosować się do wytycznych.

przez big,
    2012-12-10 13:54:41

Nie ma sprawy. Służę pomocą

przez smoku99,
    2013-02-04 20:23:20

Zależy jaka rysa, jak głęboka? Jeśli chodzi o kosmetyki to polecam do pracy recznej np. Ultimate Compoud od Meguiars oraz żółty pad do nakładania.

A to drogie jest?

przez wwwsobczaknet,
    2013-04-26 00:03:59

a te produkty naprawdę są tak skuteczne jak mówisz? w swoim samochodzie mam kilka rys i przydało by mi się je usunąć.

przez esper,
    2013-04-28 13:57:41

chytrze, nick z reklamą serwisu samochodowego i pytasz o skuteczność pasty i kredki do rys?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 3
REKLAMA