[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Honda

Jaki motocykl turystyczny Hondy wybrać?
    przez ~KacperWundecki,
    2017-07-25 00:53:22

Cześć, chciałem zapytać Was co sądzicie o motocyklach turystycznych Hondy i jakie rozwiązania moglibyście mi polecić w zależności od mocy? :)

przez ~BartoszSkarski,
    2017-07-25 13:51:14

No akurat Honda w temacie motocykli turystycznych i nie tylko ma sporo ciekawych pozycji. Myślę, że warto abyś jeżeli masz taka możliwość odwiedził HondaPlaza w Warszawie. Jest to najwiekszy salon motocyklowy Hondy w kraju, do tego bardzo dobrze wykwalifikowana kadra z pasją. Jeżeli jednak nie masz takiej mozliwości to sprawdź chociaż ich kanał na Youtubie tam znajdziesz sporo informacji. Pozdrawiam :)

przez ~JareckiKamil,
    2017-07-27 16:12:04

Jak najbardziej, jeżeli chodzi o markę Honda to lepszego miejsca nie znajdziesz, szczególnie że oprócz najnowszych modeli w ofercie posiadają również motocykle używane. Sprawdzone pod względem prawnym, technicznym i blacharsko-lakierniczym.

przez ~KasprzakAdam,
    2017-08-06 19:00:45

Zgadzam się jeżeli są tutaj inni wielbiciele marki Honda to w stolicy raczej każdy zna HondaPlaza. Miejsce z największym wyborem nowych motocykli oraz używanych, autoryzowanym serwisem i magazynem części oryginalnych i możliwością załatwienia porządnych japońskich zamienników.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij