[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Instalacja gazowa (LPG)

Nieuczciwy wykonawca
    przez mens-health,
    2008-01-11 10:12:45

W ubiegłym roku zleciłem zamontowanie instalacji gazowej do samochodu Opel Omega 2,5 w firmie \"Art-Gas\" Jacek Grodny, przy ul. Gardowskiego 30 w Krakowie. Podczas odbioru samochodu zauważyłem, że nie działa obrotomierz i układ kontroli trakcji. Właściciel warsztatu przyznał się, że podczas montażu źle podpiął się do komputera sterującego, co spowodowało jego uszkodzenie i zobowiązał się do naprawy. Ponieważ dzień później wyjeżdżałem na urlop, ustaliliśmy termin naprawy po moim powrocie. Jednak podczas wyjazdu ...więcej

przez ~The Tiger@,
    2008-01-11 14:08:52

Z tego co widze to wykonales wszystko co do tej pory mozliwe.Pozostaje dwa wyjscia:1. Niecywilizowana - wyslac \"brygade egzekucyjna\".2. Zwrocic sie do prawnika - w przapadku wygrania sprawy - co jak sadze nastapi - koszty prawnika pokrywa nieuczciwy przedsiebiorca.Pozdrawiam

przez ~xmenabrat,
    2008-01-27 13:15:41

W sadzie chyba nie będzie tak łatwo. Trzeba było przed zapłaceniem za instalacje LPG spisac że podczas przeróbki auta zostały uszkodzone elementy i uzgodnic date usunięcia powstałych usterek PISEMNIE!!! . Tak jak się wszystko załatwia na \"na gębe\" to w sądzię najpewniej nieuda się udowodnic a tylko pociągnie to koszty sądowe.

przez ~loop12,
    2008-09-04 08:18:41

Przepraszam moze to troszke nie na temat ale kupilem autko z instalacja LPG jest tam przycisk kwadratowy z takim wlasnie napisem .... teraz moje male pytanko czy ja go musze wciskac by autko zaczelo smigac na gazie czy to jest jakis automat i poprostu nic nie robic ? bo naprawde nie wiem kiedy jezdze na gazie a kiedy na benzynie prosze o pomoc

przez ~mika.mikael,
    2009-02-20 12:32:58

ja bym zaczal od tego, ze ‘skorzystam ze wszystkim prawnie dostepnych srodkow’ dochodzac swoich praw. Jeżeli gosc nazywa zakład swoim imieniem, z pewnością będzie się obawiac drogi sadowej…

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij