[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Land Rover

Land Rover Range Rover Sport
    przez mens-health,
    2008-01-01 11:40:34

Jak się nim jeździ nie wiem. Nie miałem takiej okazji, ale jeśli chodzi o wygląd bardzo mi się podoba zwłaszcza w czarnym i pomarańczowym kolorze. A co wy o nim sądzicie.Podaje link ze zdjęciami:

przez ~land,
    2008-01-01 16:18:11

Jeśli chodzi o kolor to tylko czarny met na 20 calowych felgach i beżowa skóra lub alcantara Piękne auto, bezdyskusyjnie najładniejszy z luksusowych terenówek.Siedziałem w nim w środku i jest przepiękny , ten styl, angielska elegancja i klimat Land Rovera jest wspaniały.Mam freelandera z 2006 roku wiadomo ze klasa duzo niższa ,ale styl i charakter Land Rovera ten sam Piękne auta i jeśli terenówki to tylko Land Rover ... a w przyszłości właśnie moim marzeniem jest LR RR Sport tdv6 a v8 to już totalny odjazd w ...więcej

przez ~mateusz.p,
    2008-01-03 17:18:24

\"land\" - poszukaj na www.netcarshow.com/land_rover/ - tam coś znajdziesz

przez ~Landy,
    2008-05-18 10:40:16

Range Sport jest identyczny pod wzgledem technicznym z Discovery III.Ma bardziej luksusowe wyposazenie i do wyboru 8 cylindrowego diesla ktorego nie ma w Disco. Ja wybralem Disco.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij