[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Land Rover

pompka paliwowa range rover 95r. 525 tds
    przez mens-health,
    2008-12-03 11:23:30

jestem posiadaczem range rovera z 95 roku z silnikiem 525 tds, wczesniej mialem problemy z elektronika i kluczykiem wiec obszedlem komputer zeby wogole uruchomic samochod, teraz nie mam centralnego zamka, samochod oitwieram kluczykiem. wymienilem pompe wtryskowa i mechanik powiedzial mi ze pompa wtryskowa jest wspomagana przez pompke paliwa w zbiorniku ktora u mnie nie chodzi. jedni mowia ze to nie mozliwe zeby w takim razie samochod wogole jezdzil drudzy ze samochod bedzie jezdzil ale gorzej. moje pytanie brzmi...więcej

przez ~Mateusz k,
    2008-12-26 23:57:06

Mam podobny problem, z tym ze auta wogule nie moge odpalić, jakbyś mi zdradził jak Tobie się to udało to byłbym wdzięczny.Jeśli chodzi o twój problem to masz rozkodowanyh fabryczny immobilizer. To ustrojstwo ma kontrole nad wszystkim. Między innymi szybami, szyberdachem, centralnym zamkiem, sterownikiem pompy wtryskowej, pompą paliwa itd.Jak Cie interesuje to mam pełny schemat elekrtyki to tego auta.Powinieniś uzyc emergency key acces, to cztero cyfrowy kod, wprowadza się go przy pomocy klucza i zamka drzwi kier...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij