[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - MAXI Tuning

Dno, chyba coś trzeba zmienić
    przez jeyback,
    2008-06-26 13:05:07

Droga redakcjo, Maxi tuning kupuję z przerwami już od czterech lat i niestety muszę stwierdzić że czasem jest coraz gorzej. Wybieracie do magazynu samochody według mnie nieco \"daremne\" które raczej nie zasługują na pokaz w gazecie. Zawsze tylko samochody z Hiszpanii, gdzie tuning nie wypada najlepiej. Dlaczego nie prezentujecie samochodów z Czech? Dlaczego nie ma fur z Niemiec, Słowacji, Węgier a i z Polski również nie najlepiej. Może pomyślicie nad tym żeby częściej wybierać sie za granicę lub szukać w Polsce...więcej

przez ~Guest,
    2008-06-26 17:40:15

Jakie są czasopisma tuningowe w Czechach?

przez mily007,
    2008-06-26 22:31:20

widziales cos wiecej oprocz tego? Takie to srednio ciekawe, wyglada na kalki niemieckich pism, ktorych nie znosze.Jak juz od kogos podpatrywac to z wydawnictw z USA lub Japonii :wink:

przez kostek07,
    2008-06-26 23:44:37

Banzai! :mrgreen:Szkoda tylko, że ponad 40 zł w Empikach kosztuje :cry:

przez ~Guest,
    2008-06-27 08:10:18

Co do dwóch ostatnich to widziałem tylko okładki i nie przyglądałem się zawartości. Ale czeski MAXI tuning to w porównaniu do polskiego trochę bieda. Widać, że te 132 strony zawartości im ciążą, bo dają auta, które w Polsce trafiłyby do tematu \"tuning spod remizy\", albo 11 stron o modelach itp.

przez jeyback,
    2008-07-01 21:27:19

Nie powiedziałem żeby się wzorować na Czeskich gazetach ale żeby brać samochody stamtąd bo tam jest wiele ciekawych pojazdów, to samo tyczy się Słowacji, Węgier itp państw. Samochodów z tych części jest bardzo mało, a szczerze wam powiem że wolę poczytać o samochodach tak stuningowanych że normalnie poruszają sie po drogach, a nie democary które tylko od wystawy do wystawy. Takie coś mi się nie podoba a samochodów tego typu w gazecie jest całe mnóstwo. Tylko moje takie małe spostrzeżenie ale myślę że moglibyście...więcej

przez bartekrozynek17,
    2008-07-01 22:10:15

w sensie, że które to są te democary co to ich tak pełno?

przez amator-ksi%c4%85%c5%bcki,
    2008-07-02 09:27:04

Jeśli już coś zmienić to zdjęcia. Dajcie może więcej zdjęć, ale mniejszych. Strasznie mnie to denerwuję, jak jest zdjęcie samochodu na dwie strony, a połowy auta nie widać bo akurat jest na zagięciu i całe schowane np. BMW na str 25 czy 350Z na 65. Lepiej chyba dać więcej zdjęć, ale odrobine mniejszych, coś jak te ze Skylinem, większość z S2K i Passata.

przez jeyback,
    2008-07-02 12:42:37

Kolego taki democar to chociażby Volkswagen Passat albo Mini z ostatniego numeru, samochód typowo na wystawy nic więcej. Ogólnie wam może się podoba tuning mechaniczny ale ja bardziej preferuję optyczny i dlatego tak się przyczepiłem, ale chyba możecie przyznać mi rację z tymi zdjęciami (kolega wyżej już napisał coś na ten temat). Ja rozumiem że Maxi tuning to gazeta \"światowa\" która znajduje się w jednej wielkiej \"rodzinie\" tzn wychodzi w różnych krajach pod tą samą nazwą, rozumiem również że te wszystkie ...więcej

przez verynice,
    2008-07-02 12:49:22

Przecież użytkownik 1602 jest naczelnym MT, Esper jednym z piszących artykuły więc się odnoszą Nie płakuniaj.IMO takie auta wystawowe też są dobre (chociażby ww Passat - jest bardzo ciekawy, nietypowy i może nie najpiękniejszy, ale artykuł o nim przeczytałem z chęcią i zainteresowaniem).Ale co do zdjęć to zgadzam się z Tazem.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij