[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - MAXI Tuning

Konkursy VT w 'GT'
    przez gaa,
    2008-04-08 21:27:43

Polski rynek prasowy tuningu jest straszny. Mam tu na myśli przede wszystkim konkurencyjną gazetę \"GT\", która wykazuję się ponadprzeciętną nieuczciwością, rzetelnością oraz kompletnym brakiem szacunku dla czytelnika. Zajmuję się virtualnym tuningiem - przerabiam zdjęcia samochodów, robie z nimi co chcę wg własnego uznania lub zaleceń pracodawcy-konstruktora. Jest to moje źródło dochodu. W wakacje przeglądając magazyn tuningowy GT natrafiłem na konkurs w mojej branży, który wydał mi się łatwym łupem. Zająłem dr...więcej

przez ~Guest,
    2008-04-08 21:58:38

kłopot z wizytą na poczcie

przez verynice,
    2008-04-09 15:12:48

Zawsze mówiłem że GT to żal.

przez ~Guest,
    2008-05-04 11:16:53

a teraz nagroda jest o wiele większa.trzeba sie zastanowić czy jest sens w ogolę robić.

przez rolkinet,
    2008-05-08 12:29:11

moim zdaniem raz dali dupy drugi raz też mogą :roll:

przez aragorn,
    2008-05-10 23:45:43

No ja po raz 4 wysłałem maila ale już o treści bardziej dosadniej....po 3 godzinach wreszcie ktoś mi odpisał pisząc:Kasa posłana. Przepraszam za opóźnienie.Ale i tak jestem zażenowany tym że każą sobie prosić o nagrodę którą sie wygrało, normalnie żal... :roll:Jak teraz znowu wygra ta laska to zbieram ekipe i idziemy ich rozpier****c :wink:

przez ~Guest,
    2008-05-11 12:42:06

poza tym, nie wiem co ze smyczą, gdy wygrałem pierwszy konkurs MT, nie pisało nigdzie jeszcze, że wycofują nagrody... ale nie bd sie gniewał :*

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij