[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - MAXI Tuning

Ogłoszenia aut w MT
    przez ravengor,
    2007-08-15 12:16:26

A ja uważam, że na koncu MT mogłyby sie znalezc ogloszenia o kupnie i sprzedazy aut niekoniecznie tuningowanych.To bylby fajny dodatek Nie sadzicie :?: :?:

przez verynice,
    2007-08-15 12:20:48

Eeee nie sądzimy. Bo od tego to jest internet i serwisty typu otomoto, a nie gazeta. Takie jest moje zdanie.

przez nolit,
    2007-08-15 12:28:03

Popieram Kołdziaka. Zajmuje tylko miejsce takie cuś. Chyba, ze tylko ogłoszenia aut po tuningu. To już lepiej. Chociaż jak ktoś czegoś szuka to napewno znajdzie na OM albo w gazetach z ogłoszeniami

przez ravengor,
    2007-08-15 12:39:33

Kiedys kupilem GT bo MT nie bylo i tam byly takie ogloszenia tuningowanych aut itd.Wiem ze jak ktos chce kupic wozek to patrzy na neta ale czasami tez cos mozna fajnego znalezc

przez verynice,
    2007-08-15 12:41:58

No jest tam w GT takie coś ale ani to fajne jest, ani tam fajnych fur nie ma a tylko papier sie marnuje. Już lepiej poświęcić go na mT, modele i MC niż na ogłoszenia tak mi sie zdaje.

przez ~Guest,
    2007-08-15 12:53:18

moje zdanie jest takie same jak klodziaka od tego są specjalne gazety albo net. Swoją drogą fajnie by było jakby dawali też nasze prace mc tak jak dają VT

przez krotkolapka,
    2007-08-15 12:57:31

o i tu się zgadzam z Głoziną dlaczego nie dają prac MC :?: przeciez MC jest ostatnio popularniejsze od VT :twisted:

przez verynice,
    2007-08-15 13:07:01

Popularniejsze bo prostsze Ale popularniejsze chyba nie jest nie wiem. A już był taki eksperyment ale MC strasznie lipnie wygląda w druku i jest takie troszku... nie wiem to nie moja opinia ale niektórzy uważają żę dziecinne bo siedzą stare konie przed ekranem i rysują malutkie samochodziki. To nie moja opinia tylko przytoczone słowa kogoś więc sie prosze nie oburzać. A pewien user tego forum kiedyś mi mówił ze jak robi MC w bibliotece to sie wstydzi.

przez krotkolapka,
    2007-08-15 13:08:56

Wystarczy wejść w ciekawe MC i wtedy opinia ze to dziecinne spiepsza gdzie pierz rośnie :wink:

przez verynice,
    2007-08-15 13:13:10

Wiesz ale wejdź sobie w jakieś ciekawe VT i to dopiero jest sztuka. Rysowanie malutkiego auta od podstaw to też jest sztuka ale narysowanie auta wraz z tłem w rozdziałce powiedzmy 1024x768 to jest coś. W porównaniu z tym MC to pikuś. Ale żeby nie polemizować dalej - niech będzie w MT więcej VT i MC (których i tak nie będzie bo kijowo wyglądają w druku) i modeli .

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij