[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - MAXI Tuning

Powrót do starego wyglądu gazety
    przez karolkwiatek,
    2007-05-27 20:02:23

Chciałbym zaproponować żeby włodarze gazety pomyśleli o wróceniu do starego wyglądu gazety. Chodzi mi tu dokładnie, żeby gazety nie była zszywana zszywkami a klejona jak dawniej. Wcześniej można było sobie ułożyć gazetę na tzw \"kupkę\" i żaden numer nie spadał z niej a obecnie gdy położy się nową część od razu wszystkie spadają. Co wy na to??

przez verynice,
    2007-05-27 20:04:54

Lol nie masz większych zmartwień tylko takie że Ci gazety z kupki spadają??

przez karolkwiatek,
    2007-05-27 20:08:12

A nie można tematu założyć?? Wszytko Ci musi przeszkadzać?? Tu mają byc składane propozycję zmian w gazecie więc nie rozumiem Twojego postu :twisted:

przez verynice,
    2007-05-27 20:13:44

To zrozum. Dlatego że jedna osoba nie moze sobie \"zrobić kupki\" to cała gazeta ma zostać zmieniona??Wtedy nie można byłoby dać plakatów chociażby jakby MT był klejony.

przez karolkwiatek,
    2007-05-27 20:16:29

Oj o tym nie pomyślałem ale i tak wolałem starą wersję

przez ~Guest,
    2007-05-27 20:22:42

wolalbym bez plakatu, a jednak nie na sszywaczach. \"kupki\" mi nie spadają, ale w kilku numerach już okładka sie stargała :roll:

przez ~Guest,
    2007-05-27 20:45:48

\'\"kubbak\"\']Wcześniej napisał(-a):no bo trzeba mieć sposób - kłaść gazety na przemian tzn jeden numer garbem do frontu a drugi odwrotnie i tak na przemian. Zapewniam, żaden numer nie spadnie :mrgreen:

przez nolit,
    2007-05-28 07:02:48

Jestem za klejoną, ale już się przyzwyczaiłem do zszywanej i mi to lata, no i lepiej się plakat wydziera...

przez bartekrozynek17,
    2007-05-28 08:57:28

Ofkors jesteśmy świadomi, że część czytelników ubolewa nad brakiem klejonego boku. Z pewnych względów w którymś momencie musieliśmy z nich zrezygnować, ale przecież nie jest powiedziane, że do nich nie wrócimy Cierpliwości o małowierni I bez agresji proszę!Tymczasem problem z kupkami MT proponuję rozwiązać biegając z każdym rocznikiem do introligatora (trudne słowo). Rocznik MT w twardej oprawie - to dopiero lans! Byłoby na co koleshanki wyrywać :wink:

przez ~Guest,
    2007-05-28 09:06:07

Borzesz tymuj co tak wcześnie w robocie siedzisz? :shock:Kolega Esper przekazał dokładnie to co ja chciałem, więc bardzo mu dziękuję i podpisuję się jak najbardziej pod tym co powyżej.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij