[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - MAXI Tuning

Temat zamknięty
    przez onmath18,
    2008-02-27 15:51:50

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Założyłem ten temat, ponieważ sprowokował mnie do tego ostatni numer MT na marzec 2008r. Mą degustację wzbudził fakt iż MT przybrał nową szatę graficzną... Kupiłem gazetę, zachodzę do domu, otwieram i... poczułem się jak bym otworzył \"GT\" czy inny \"Auto Tuning Świat\". Tematy są poukładane chaotycznie, nie wiadomo co jest co... nie tak jak we wcześniejszych wydaniach MT. Beznadzieja!! Nie wiem jak innym ale mnie się to w ogóle nie podoba i należałoby coś z tym zrobić!! Niech się inni wypowiedzą :roll:

przez kaczy,
    2008-02-27 16:18:44

Nie określiłbym tego aż tak jak Ty, ale przyznam szczerze, że mi chyba bardziej pasowało tak jak było kiedyś, ale teraz nie jest źle, więc myślę, że to jest po prostu kwestia przyzwyczajenia...

przez onmath18,
    2008-02-27 16:23:02

No dobra, grafika mogła by zostać ale gdyby tematy były ułożone tak jak kiedyś to już by było znośnie.

przez ~Guest,
    2008-02-28 12:44:43

Oceny nowego numeru prosimy wpisywać na forum i w wątku do tego przeznaczonym.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij